Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Tah motoru 206


Guest mikinek

Recommended Posts

Motor toci pekne, ale jakmile dosahne 3000ot/min jakoby se sekne a nechce tocit vic. Auto je opraveno po bouracce. Display v interieru mi pise, ekonomicky mod aktivovan, muze to byt ono?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: mikinek

Motor toci pekne, ale jakmile dosahne 3000ot/min jakoby se sekne a nechce tocit vic. Auto je opraveno po bouracce. Display v interieru mi pise, ekonomicky mod aktivovan, muze to byt ono?

To je super, všichni jsme se dozvěděli, že máš 206ku s motorem, kterému se ve vyšších otáčkách nechce točit, takže teď ti na 100% poradíme. Ale teď vážně: jestli je to závada motoru, tak ti nikdo neporadí, protože si neřekl, jaký že to motor ve své 206ce máš...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: mikinek

jeste dopnim, ze mi sviti kontrolka autodiagnostiky motoru

Ty jsi trouba. Tak si s tím zajdi někde na diagnostiku, ne? Tam ti chybu smažou, auto projedou a jestli je tam něco špatně, tak to po projížděce hodí tu chybu znova a oni ti přesně řeknou, co vyměnit/opravit. Dle mých informací stojí diagnostika od 0 (po známosti) do 500 Kč. Myslím, že to není zas taková suma...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mas pravdu, asi jsem trouba, protoze jsem zajel na diagnostiku. Stala me 893Kc !!! Vyjeli mi 5 chyb - udajne nefunguje ani jedna lambda sonda, vymenil jsem je v zapeti a odpojil baterku, ale dioda sviti dal. Dalsi dve chyby byla, ze nespina ventilator - chybi mi tam kabelaz a ta posledni byla nejaka dalkova konfigurace. Akorat jsem vyhodil skoro litr a vysledek je nulovy :-( Kam jezdite v Brne na diagnostiku za 0-500Kc?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...