Sign in to follow this  
Followers 0
palma

automatické ovládání světel

13 posts in this topic

Dobrý den, chtěl bych namontovat automatické rozsvěcování světel do 206, ale vůbec neznám elektroinstalaci v tomto autě. Nevíte, kde bych ji mohl sehnat? Děkuji

Mozno ta sklamem, ale prave peugeoty su zname tym ze kazde auto ma inu elektroinstalaciu :D

Jednoznacna schema neviem ci vobec existuje.

Ja som uz montoval alarm do 4 kusov 206-tiek a to podla dvoch schem. ale ani jedna z nich 100%-ne nesedela.

Skratka francuzi si na to nepotrpia, zato nemecke auta su uplne prehladne az je to srandovne:D

To viktorg: píšeš, že si to dělal podle 2 schémat. Nemohl by si mi aspoň jedno poslat? Jde mi jen o to, abych zjistil, jak jsou světla zapojena, kabely si pak už najdu. Nebo mi někdo poraďte kde bych schéma sehnal. Dík

to neni mozne u 206 zapnout natvrdo v BSI jednotce?

Není to moje auto, prý je to základní verze:-( takže vůbec nevím, jak tam co funguje. Asi jsem blbej, ale co je to ta BSI jednotka?

mela by to byt podpurna jednotka pro hlavni RJ motoru, ktera obsluhuje ruzne komfortni zalezitosti... detailne jsem to nestudoval.

jen ze fabie a octavky to umi pouhym prehratim FW, nemluve o autech nemecke provenience...

Původně zaslal: Vvitty

mela by to byt podpurna jednotka pro hlavni RJ motoru, ktera obsluhuje ruzne komfortni zalezitosti... detailne jsem to nestudoval.

jen ze fabie a octavky to umi pouhym prehratim FW, nemluve o autech nemecke provenience...

A umí to i 306?

BSI- Boîtier de Servitude Intelligent. Do angličtiny se obvykle překládá jako Built-in System Interface. Tedy centrální uzel (jednotka),který řídí činnost veškerých ostatních sítí, obvodů a systémů automobilu.

Nazdar, jak říká Vvitty , pokud to auto má BSI, jako že má, tak se dá vlézt do firmwaru a tam se tato funkce pouze aktivuje, pak ale nejdou vypnout nikdy světla při nastartovaným autě, jen shodit na parkovačky. U nás v Olomouci u Auto-Fajt za to chtějí 200,- (Musí se to ale dělat pouze na originálním diag PC.)

Původně zaslal: jardacek

to programování BSI jde jen u novějších . je to poznat podle klíčku.

Jaký musí být klíček?