Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Tuzing rulezZzZ- modrý ďábel :D


Devilstorm306

Recommended Posts

Na tohle jsem narazil na netu... a málem jsem se potrhal smíchy :D:D Váhal jsem, jestli to dát do sekce tuning, ale stačí jeden pohled, a každý zjistí že to s tuningem nemá vůbec nic společneho :D Tak to dávám sem... ať z toho taky něco máte :D:D Už ten inzerát stojí za to :D:D

tak se kochejte:

post-0-14109594666671_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To mi řekněte zda toto může udělat normální člověk:bojim:bojim Nemožný. STK do 2007???? kterej debil mu to dal? Podobnýho vojtu znám tady z Chotěboře, kterej si myslí, že má v garáži nejlepší tuning R19-1,8 16V a ve zkutečnosti to vypadá stejně.... Někdy udělám foto. Stojí to fakt za to:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kvasky

To mi řekněte zda toto může udělat normální člověk:bojim:bojim Nemožný. STK do 2007???? kterej debil mu to dal? Podobnýho vojtu znám tady z Chotěboře, kterej si myslí, že má v garáži nejlepší tuning R19-1,8 16V a ve zkutečnosti to vypadá stejně.... Někdy udělám foto. Stojí to fakt za to:D:D

:myslimze bych vedel o kom mluvis :aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Lavak_Bob

Najhustejšie je \" 2 ocenená na zrazu \"

Ten zraz by som chcel vydiet :D

To mě taky dostalo. :D:D:D:D

Gotrek: možná pak někdo hrdému majitelo tohodle vozu řekl, že mu dá pětku z košíku, když s tím odtáhne pryč. Pokud byli dva, vidím to tak, že byla oceněna na 20,-- :D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...