Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Sháním soupisy výbav 406-tek


Ajdamek

Recommended Posts

  • O 5 měsíců později...
  • O 2 týdny později...
Původně zaslal: OK406

A na starší modely nemáte soupisy výbav. Mám 406 2.0i 16V r.v.1996 a měla by mít výbavu \"SV\". Mám na nové modely a tam SV není. :myslim:myslim:(:bojim:bojim:bojim

[upravil dne 9/12/06 OK406]

Že by nikdo neměl prospekty 406 od roku 1995 do 1999???:myslim:myslim:myslim:myslim:(:(:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: komisar

já když porovnám sedan 96 a break 99 oba staré modely tak v breaku mi chybí či je rozdíl

dojezdové kolo je plnohodnotné,mám roční klimu,nebyly el.zrcátka,není výškové seř.sedadlo řidiče.

existovala asi dodělávka či nějaký paket dovybavení,něco mám ale musel bych to vypsat z článků,které mám,co testovali auta.:papa

Taky nemám výškově stavitelnou sedačku a zrcátka mám taky manuální. Prosím tě, co je to roční klima? To jako že náplň ti vydrží jen rok:myslim
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: komisar

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: komisar

já když porovnám sedan 96 a break 99 oba staré modely tak v breaku mi chybí či je rozdíl

dojezdové kolo je plnohodnotné,mám roční klimu,nebyly el.zrcátka,není výškové seř.sedadlo řidiče.

existovala asi dodělávka či nějaký paket dovybavení,něco mám ale musel bych to vypsat z článků,které mám,co testovali auta.:papa

Taky nemám výškově stavitelnou sedačku a zrcátka mám taky manuální. Prosím tě, co je to roční klima? To jako že náplň ti vydrží jen rok:myslim

sorry tak RUČNÍ jako by ses někdá nepřepsal

No tak to mě teda nenapadlo:D Nebyla to narážka na přepsání:) Nejsem z těch kterým by příliš vadily překlepy.

[upravil dne 23/12/06 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: komisar

kde?je mi 43 tak se nediv,oskenovat bohužel skener nemám.Sbíral jsem svět motorů,automobil tak proto.Hafo jsem už vyhodil,které jsem nepotřeboval,jen něco od roku 2000 mám schované ale ne vše,není to kam dávati:roker

Aha já myslel že jsi to někde získal pohromadě, třeba z knihovny kde zakládají starší čísla, já taky sušim nějaky časopisy, jen jich můžu mít o tři ročníky méně než ty, ale bohužel nejsou automobilového zaměření.:D

[upravil dne 24/12/06 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: komisar

kde?je mi 43 tak se nediv,oskenovat bohužel skener nemám.Sbíral jsem svět motorů,automobil tak proto.Hafo jsem už vyhodil,které jsem nepotřeboval,jen něco od roku 2000 mám schované ale ne vše,není to kam dávati:roker

Aha já myslel že jsi to někde získal pohromadě, třeba z knihovny kde zakládají starší čísla, já taky sušim nějaky časopisy, jen jich můžu mít o tři ročníky méně než ty, ale bohužel nejsou automobilového zaměření.:D

[upravil dne 24/12/06 Radek Hurvajz]

Komisar::super klobouk dolů. Já mám taky něco. Pokud by si souhlasil, tak by jsme se mohli domluvit a já bych to vzal přes scan. :myslim:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: komisar

OK 406 až bude čas možná že časem koupím novou bednuPC ta moje je stará pomalá a přemýšlím i o dalším zařízení.Tak snad bych na jaře něco dal do oběhu či seznámení,bude s tím piplačka,něco jsem půjčil už nemám holt nebylo vráceno:(

Komisar: přeji ti příjemné prožití vánočních svátků+šťastný Nový rok. Rozumím ti. Ono se ne nadarmo říká: Pokud se chceš něčeho zbavit, tak to půjč.

Už se na to těším. Hlavně na naše typy (starší modely).:):super:super:potlesk:potlesk:potlesk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...