Sign in to follow this  
Followers 0
Ajdamek

Sháním soupisy výbav 406-tek

18 posts in this topic

Nemáte někdo soupis výbav 406-tek z roku 2000? Popřípadě rozdíl výbav mezi ST a SV.

Díky Ajdamek :papa

ST a SV - neni tam nahodou rozdil v sile motoru? ST je 80kw a sv je tusim 64kw ?

Původně zaslal: meesha

ST a SV - neni tam nahodou rozdil v sile motoru? ST je 80kw a sv je tusim 64kw ?

Není jsou to úrovně výbavy, u benzína, kterej sháním jsou výkony stejný.

A na starší modely nemáte soupisy výbav. Mám 406 2.0i 16V r.v.1996 a měla by mít výbavu \"SV\". Mám na nové modely a tam SV není. :myslim:myslim:(:bojim:bojim:bojim

[upravil dne 9/12/06 OK406]

A kto vie niečo o sérii ZENITH...

Moje HDi má nad lištou dverí nápis ZENITH:myslim:myslim

Původně zaslal: OK406

A na starší modely nemáte soupisy výbav. Mám 406 2.0i 16V r.v.1996 a měla by mít výbavu \"SV\". Mám na nové modely a tam SV není. :myslim:myslim:(:bojim:bojim:bojim

[upravil dne 9/12/06 OK406]

Že by nikdo neměl prospekty 406 od roku 1995 do 1999???:myslim:myslim:myslim:myslim:(:(:(

Původně zaslal: komisar

já když porovnám sedan 96 a break 99 oba staré modely tak v breaku mi chybí či je rozdíl

dojezdové kolo je plnohodnotné,mám roční klimu,nebyly el.zrcátka,není výškové seř.sedadlo řidiče.

existovala asi dodělávka či nějaký paket dovybavení,něco mám ale musel bych to vypsat z článků,které mám,co testovali auta.:papa

Taky nemám výškově stavitelnou sedačku a zrcátka mám taky manuální. Prosím tě, co je to roční klima? To jako že náplň ti vydrží jen rok:myslim

Původně zaslal: Radek Hurvajz

já když porovnám sedan 96 a break 99 oba staré modely tak v breaku mi chybí či je rozdíl

dojezdové kolo je plnohodnotné,mám roční klimu,nebyly el.zrcátka,není výškové seř.sedadlo řidiče.

existovala asi dodělávka či nějaký paket dovybavení,něco mám ale musel bych to vypsat z článků,které mám,co testovali auta.:papa

Taky nemám výškově stavitelnou sedačku a zrcátka mám taky manuální. Prosím tě, co je to roční klima? To jako že náplň ti vydrží jen rok:myslim

sorry tak RUČNÍ jako by ses někdá nepřepsal

No tak to mě teda nenapadlo:D Nebyla to narážka na přepsání:) Nejsem z těch kterým by příliš vadily překlepy.

[upravil dne 23/12/06 Radek Hurvajz]

máš manuální-ruční nebo automat nebo se mejlím??

Klimu mám manuální.

Mám namysli prospekty a různé stupně výbavy 406. Já mám pouze od roku 2000 a výše. Ale jak psal Komisar, tak různé testy, by nebyli špatný. Taky nějaké mám ze Světa motorů.:myslim:super:papa

je to jen část:potlesk:potlesk

Ty brďo, kde jsi to všechno sehnal? Nenapadlo tě to někdy oskenovat a dát to někam k dispozici:myslim:myslim:)

kde?je mi 43 tak se nediv,oskenovat bohužel skener nemám.Sbíral jsem svět motorů,automobil tak proto.Hafo jsem už vyhodil,které jsem nepotřeboval,jen něco od roku 2000 mám schované ale ne vše,není to kam dávati:roker

Aha já myslel že jsi to někde získal pohromadě, třeba z knihovny kde zakládají starší čísla, já taky sušim nějaky časopisy, jen jich můžu mít o tři ročníky méně než ty, ale bohužel nejsou automobilového zaměření.:D

[upravil dne 24/12/06 Radek Hurvajz]

Původně zaslal: Radek Hurvajz

kde?je mi 43 tak se nediv,oskenovat bohužel skener nemám.Sbíral jsem svět motorů,automobil tak proto.Hafo jsem už vyhodil,které jsem nepotřeboval,jen něco od roku 2000 mám schované ale ne vše,není to kam dávati:roker

Aha já myslel že jsi to někde získal pohromadě, třeba z knihovny kde zakládají starší čísla, já taky sušim nějaky časopisy, jen jich můžu mít o tři ročníky méně než ty, ale bohužel nejsou automobilového zaměření.:D

[upravil dne 24/12/06 Radek Hurvajz]

Komisar::super klobouk dolů. Já mám taky něco. Pokud by si souhlasil, tak by jsme se mohli domluvit a já bych to vzal přes scan. :myslim:myslim

OK 406 až bude čas možná že časem koupím novou bednuPC ta moje je stará pomalá a přemýšlím i o dalším zařízení.Tak snad bych na jaře něco dal do oběhu či seznámení,bude s tím piplačka,něco jsem půjčil už nemám holt nebylo vráceno:(

Komisar: přeji ti příjemné prožití vánočních svátků+šťastný Nový rok. Rozumím ti. Ono se ne nadarmo říká: Pokud se chceš něčeho zbavit, tak to půjč.

Už se na to těším. Hlavně na naše typy (starší modely).:):super:super:potlesk:potlesk:potlesk

OK 406 JO I TOBĚ VŠE NEJ JÁ ZA CHVÍLI RAZÍM DO ROBOTY:xvul ANI SE MI TAM NECHCE

To já bych šel hned. Až budeš mít vše nové, tak mi dej vědět a poslal bys mi nějaký materiál o 406 (i starý model). Předem dík.:super