Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Ofuky


Naspo

Recommended Posts

Nazdar kolegové, rádbych požádal o pomoc. :papa:papa:papa Vím že se to tu někde řešilo, ale nemohu to nalézt. Koupil jsem ofuky na 307 a jednou se okno zavře podruhé sjede. Nemohl by mi někdo poradit kdo mněl tuto záležitost též, jak to vyřežil.:myslim:mrk:o

[upravil dne 28/6/06 Naspo]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja mam 406 a lutujem ze som tam vobec niekedy ofuky daval !

Na lavej strane som koli ofuku polamal taky vodiaci plast co drzi okno, a hned som ho z nervami vylamal ! Na vodicovej strane ofuk ostal, ale tiez sa okno len malo kedy zavrie upne hore .

Takze asi tolko moja skusenost s ofukami.:grr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem se ptal, a že pry to dělá normálně u všech el. oken, že je tam senzor odporu tak se to kousek vrátí. Udajně by si to mnělo sednout, tak jsem zvědav.

from:barenst

ten kamarát je koupil i na zadek, neb já jo ale na SW ty zadky nepasuji tak nevim zda na SW se dělají.

[upravil dne 29/6/06 Naspo]

[upravil dne 29/6/06 Naspo]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

original existuju 2 druhy:

9621 F9

SPOILERY/PRACHOVKY PŘEDNÍCH DVEŘÍ

ZASUNOUT

TECHNICKÉ PARAMETRY

Sada spoilerů předních dveří.

Montují se do horní drážky okna tak, že se díl ohne.

Jsou dodávány s návodem k instalaci.

ARGUMENTÁŘ

Spojlery předních dveří jsou vynikajícím prostředkem, jak zvýšit cestovní pohodlí řidiče a spolucestujících.

Umožňují jízdu s pootevřenými okny i za deště, protože zabraňují zatékání dešťových kapek do kabiny vozidla.

Kromě toho tvar spojlerů zohledňuje styl vozidla a působí naprosto nerušivým dojmem.

9621 F7

SPOILERY/PRACHOVKY PŘEDNÍCH DVEŘÍ

PŘILEPIT

TECHNICKÉ PARAMETRY

Sada spoilerů předních dveří.

Lepí se do rámu dveří díky samolepící pásce.

Jsou dodávány s návodem k instalaci.

ARGUMENTÁŘ

Spojlery předních dveří jsou vynikajícím prostředkem, jak zvýšit cestovní pohodlí řidiče a spolucestujících.

Umožňují jízdu s pootevřenými okny i za deště, protože zabraňují zatékání dešťových kapek do kabiny vozidla.

Kromě toho tvar spojlerů zohledňuje styl vozidla a působí naprosto nerušivým dojmem.

takze jedne sa iba zasuvaju, druhe sa lepia. na zadne dvere originaly nie su

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo jo ofuky,mám koupené v Olomouci v tuningové prodejně/Fram/ a vcelku se usadily ,ale o tomto víkendu začala zlobit pravá strana s tím,že se okno vrací dolú,no zase jsem to nějak pomačkal a už to opět chodí,nicméně ještě jeden takovej pokus ze strany ofukú,tak půjdou.

Taky jsem musel vyříznout v tom pravým ofuku výřez,aby bylo v reálu celý zpětný zrcátko.

Ale zase ofuky přeci jen z třistasedmy dělají designově kapánek přitažlivější vůz,nehledě na to,že bez klimy si svou práci udělají.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: JarinoRS

original existuju 2 druhy:

9621 F9

SPOILERY/PRACHOVKY PŘEDNÍCH DVEŘÍ

ZASUNOUT

TECHNICKÉ PARAMETRY

Sada spoilerů předních dveří.

Montují se do horní drážky okna tak, že se díl ohne.

Jsou dodávány s návodem k instalaci.

ARGUMENTÁŘ

Spojlery předních dveří jsou vynikajícím prostředkem, jak zvýšit cestovní pohodlí řidiče a spolucestujících.

Umožňují jízdu s pootevřenými okny i za deště, protože zabraňují zatékání dešťových kapek do kabiny vozidla.

Kromě toho tvar spojlerů zohledňuje styl vozidla a působí naprosto nerušivým dojmem.

9621 F7

SPOILERY/PRACHOVKY PŘEDNÍCH DVEŘÍ

PŘILEPIT

TECHNICKÉ PARAMETRY

Sada spoilerů předních dveří.

Lepí se do rámu dveří díky samolepící pásce.

Jsou dodávány s návodem k instalaci.

ARGUMENTÁŘ

Spojlery předních dveří jsou vynikajícím prostředkem, jak zvýšit cestovní pohodlí řidiče a spolucestujících.

Umožňují jízdu s pootevřenými okny i za deště, protože zabraňují zatékání dešťových kapek do kabiny vozidla.

Kromě toho tvar spojlerů zohledňuje styl vozidla a působí naprosto nerušivým dojmem.

takze jedne sa iba zasuvaju, druhe sa lepia. na zadne dvere originaly nie su

na zadni jsou taky fa HAKR, ale pouze na kratkou 307, na meho Breaka jsem je musel zkracovat pilnikem :grr pochopitelne mi tvrdili, ze jsou OK:grr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

from: HOFA

mam je taky z olomouce, ale poslali mi na 307 na všechny dveře a já mam 307 SW a tvrdí mi že to tam bude pasovat i když zadní dveže na 307 jsou jiné, tak to budů asi reklamovat. A u toho pravého špiglu jso uříz celé nebo jemn ty cca 2cm co je videt v zrcátku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
Původně zaslal: tatran

Ahojte,

Dnes som si ofuky na 307 kupil aj ja. Chcel som len na predne dvere, ale mali len kompletku 4 ks hatchback. Zadne mi pochopitelne na Breaka nesedia. Ak je tu niekto s kratkou 307mickou a chcete ofuky HEKO na okna zadnych dveri, ozvite sa. Nemam to srdce z nich rezat :-)

ja je rezal ale vysledek nic moc - asi to bude rukama:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...