Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 307SW - volant


Sam

Recommended Posts

Zdravím,

rád bych se s Vámi podělil o zkušenosti ohledně vozu Peugeot 307 SW. Ještě nejsem, bohužel, jeho vlastník. Mám v plánu si nějaký ojetý zakoupit. Akorát mám jeden problém.

V ČR, v autobazarech, prodávají celkem slušné Peugeoty, za slušnou cenu. Zrovna včera jsem narazil na jeden dieselový za necelých 300 tis., rok výroby 2003. Akorát se mi nezdají ty kilometry. Má najeto necelých 100 tisíc kilomterů, což se mi zdá vzhledem k ceně málo. Myslím si, že jsou kilometry stažené, především tak usuzuji z \"ochytaného\" volantu. To si právě ale nejsem jistý, je na něm kožený, sešitý obal a tak nevím, jestli je to normální, že se používáním rychle opotřebuje nebo jestli jsou mé domněnky o stažených kilomterech správné. Díky za vaše postřehy a zkušenosti.

Sam

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tvoja úvaha je najskôr správna. ešte pozri pedále, prednú kapotu /stopy po kamienkoch/, a pod.

samozrejme, najlepšie je kupovať také auto, ktorého minulosť dobre poznáš, ale to sa ti v bazáre podarí len výnimočne. najhoršie na tom je, že kúpíš auto o ktorom si myslíš, že má 100 000 km, a ono má v skutočnosti už 250 000 km a možbno o 2 týždne ti odídu rozvody alebo niečo podobné:grr:grr

[upravil dne 28/6/2006 bladerunner]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,

rád bych se s Vámi podělil o zkušenosti ohledně vozu Peugeot 307 SW. Ještě nejsem, bohužel, jeho vlastník. Mám v plánu si nějaký ojetý zakoupit. Akorát mám jeden problém.

V ČR, v autobazarech, prodávají celkem slušné Peugeoty, za slušnou cenu. Zrovna včera jsem narazil na jeden dieselový za necelých 300 tis., rok výroby 2003. Akorát se mi nezdají ty kilometry. Má najeto necelých 100 tisíc kilometrů, což se mi zdá vzhledem k ceně málo. Myslím si, že jsou kilometry stažené, především tak usuzuji z \"ochytaného\" volantu. To si právě ale nejsem jistý, je na něm kožený, sešitý obal a tak nevím, jestli je to normální, že se používáním rychle opotřebuje nebo jestli jsou mé domněnky o stažených kilometrech správné.

Díky za vaše postřehy a zkušenosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

najlepsie ked si to auto das obhliadnut v inom servise alebo si zaplatis cloveka odbornika na auta ktory sa ti na to pozrie a povie ci to ma skutocne nabehane tolko kolko je na tachometri

popripade viacerymi odbornikmi alebo servismy ked chces mat este vacsiu istotu

[align=center] ;) stoji to za to ved auto nekupujes kazdy den [/align]

[upravil dne 28.6.06 mrobo]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O kozenych volentech se uz tady nekde psalo , opravdu se opotrebovavaji docela rychle , hodne zalezi na potu a na treba prstinku atd . Ja ho mel docela poniceny uz po 60t Km . Opravdu kozeny volant bych jako hledisko nebral ,ale je daleho vic jinych veci ci se da kontrolovat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...