Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Výměna gufera u převodovky - P 106


gembi

Recommended Posts

Začal mi téct převodový olej v místě kde vstupuje levý hnací hřídel do převodovky. Dá se nějakým způsobem vyměnit to gufero, aniž bych musel vyndavat celou poloosu? Slyšel jsem, že je možné nějak vytáhnout pouze vnitřní kloub a poloosa zustane viset v náboji kola. Nevíte někdo jak to provést? Případně jaký rozměr má to gufero?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Ono je místo páčení a mlácení do toho většinou lepší opřít se o to rameno páčidlem, a ze strany do té těhlice zatlačit, jakoby do středu auta - protože při tlačení toho ramene dolů to má tendenci povyjet ven, čep se začne příčit, a protože je tam docela volně, snadno dosáhne v té díře samosvorného úhlu a nejde vytáhnout žádnou silou. Přitom stačí s tím právě ze strany \"zavrklat\" a vypadne - ne ale praštit do toho kladivem, to nemá efekt. Já to dělám tak, že mám dlouhou trubku, kterou páčím to rameno dolů jako víc ze strany auta - pak stačí se za tu trubku se třeba pověsit či si na ní sednout (podle toho, jak je auto na zvedáku vysoko), a patou se opřít do náboje kola.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...