Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Souboj!!! 205 Gti vs 206 Gti


Muke_Gti

Recommended Posts

Chtěl bych rozvinout diskuzi na téma vítěze souboje 205ky gtíčka proti 206ce Gti...205ka je neustále zdůrazňována jako super hot hatch, nic proti, ale na sportovní 206ky sem moc chvály neslyšel.Když si vezmeme nejsilnější sériové verze Gti (ne T16 a RC - i když to by byl taky zajímavej souboj), která by měla na silnici navrch? Papírově to vypadá že líp je na tom 206ka, zrychlení i maximálka, 205 je zase lehčí...co vy na to? Kdo vyhraje na okresce, na dálnici...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Řekl bych, že by na tom byla asi 206tka trošku líp, protože jak říká anawarr, bude s technologií asi už někde jinde.

Verze GTI je neustále zdůrazňována jen proto, že když s ní Peugeot tenkrát vyrukoval, udělal si s ní docela jméno a byl to slušnej trhák. Navíc to byl vůbec první GTI kousek týhle řady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Béďa

tady nekdo prodava 205 Mi16 http://www.tuning-forum.org/viewtopic.php?t=35089 nechcete nekdo :aut

Je pěkná :-) Až na ty zadní světla - na nějaký auta se prostě nehoděj.

Jenom mě napadá, jestli to neni od nás z klubu Leggat - protože tam sou podobmosti tako 1)Trutnov 2) Mechanik 3)Úprava guttman maxi...

Jinak čistě teoreticky by podle mě vyhrála 206 a to z důvodu přece jeno m o nějakých 15 let novějších technologií (podvozek, motor, převodovka atp.)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak vám taky můžu říct, jak dopadl souboj moje 205 GTI vs 205 GTI Bohoušovo. No souboj, jeli jsme se projet na srazu na Ochozu, trošku na to šlápli a v 180ti stupňový zatáčce jsme skončili oba dva v lese, jelikož jsme jí vzali rovně. :PTeda já jako první. :D:roker Naštěstí tam byl plácek, tudíž se vůbec nic nestalo. Byla to legrace, :D:D nejvíc pak když 5 vteřin po našem výletu mimo trať projel zatáčkou autobus :o:o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Vertex

Jinak vám taky můžu říct, jak dopadl souboj moje 205 GTI vs 205 GTI Bohoušovo. No souboj, jeli jsme se projet na srazu na Ochozu, trošku na to šlápli a v 180ti stupňový zatáčce jsme skončili oba dva v lese, jelikož jsme jí vzali rovně. :PTeda já jako první. :D:roker Naštěstí tam byl plácek, tudíž se vůbec nic nestalo. Byla to legrace, :D:D nejvíc pak když 5 vteřin po našem výletu mimo trať projel zatáčkou autobus :o:o

PRASAAATKA:P:mrk:mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmm, taky sem si řikal že bych měl s 205kou problémy. Hlavně ten rozdíl ve váze, ta moje se všema serepetičkama (aut.klima,4x pytel atd.) váží obézních 1125kg. A 205ka má snad 850-890kg, ne? V zatáčkách výhoda jak sviň. Já tu svojí mám teda přitvrzenou od Gutmanna, a ještě k tomu 16ky Gutmanny na nízkym profilu, takže to sedí perfektně, ale zase to skáče na dírách, když v zatáčce chytim sérii takovejch těch malejch, nedejbože velkou, auto znervózní a odskakuje...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: aka

Původně zaslal: Vertex

Jinak vám taky můžu říct, jak dopadl souboj moje 205 GTI vs 205 GTI Bohoušovo. No souboj, jeli jsme se projet na srazu na Ochozu, trošku na to šlápli a v 180ti stupňový zatáčce jsme skončili oba dva v lese, jelikož jsme jí vzali rovně. :PTeda já jako první. :D:roker Naštěstí tam byl plácek, tudíž se vůbec nic nestalo. Byla to legrace, :D:D nejvíc pak když 5 vteřin po našem výletu mimo trať projel zatáčkou autobus :o:o

PRASAAATKA:P:mrk:mrk

Chtěla jsi snad říct PCHASAAATKA, ne? :D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Vertex

Jinak vám taky můžu říct, jak dopadl souboj moje 205 GTI vs 205 GTI Bohoušovo. No souboj, jeli jsme se projet na srazu na Ochozu, trošku na to šlápli a v 180ti stupňový zatáčce jsme skončili oba dva v lese, jelikož jsme jí vzali rovně. :PTeda já jako první. :D:roker Naštěstí tam byl plácek, tudíž se vůbec nic nestalo. Byla to legrace, :D:D nejvíc pak když 5 vteřin po našem výletu mimo trať projel zatáčkou autobus :o:o

Tady se hodne resi nezodpovedny chovani na silnici a vzdycky se vsichni brani, jak jezdi bezpecne a opatrne. Je to videt :(. Sorry, ale meli jste ku*evskou kliku, ze tam ten placek byl, nacasovani autobusu ani nezminuju.

Nechci moralizovat, kazdej nakou tu chybu udela, ale vase dobrodruzstvi neznamena nic jinyho, nez ze jste jeli jako bezmozci a ani jeden z vas nedokazal cist silnici a jet tak, aby dokazal vcas reagovat na vnejsi podnety (silnice, povrch, provoz). Nejen ze je to spatne, ale navic je smutny, ze se tu s tim chlubite :( :(.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Vertex

Jinak vám taky můžu říct, jak dopadl souboj moje 205 GTI vs 205 GTI Bohoušovo. No souboj, jeli jsme se projet na srazu na Ochozu, trošku na to šlápli a v 180ti stupňový zatáčce jsme skončili oba dva v lese, jelikož jsme jí vzali rovně. :PTeda já jako první. :D:roker Naštěstí tam byl plácek, tudíž se vůbec nic nestalo. Byla to legrace, :D:D nejvíc pak když 5 vteřin po našem výletu mimo trať projel zatáčkou autobus :o:o

A ja si rikal kde Bohous udelal ten defekt :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...