Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kontrolní návštěva v Šebetově


Trundik

Recommended Posts

Tak jsem o víkendu kontrolně navštívil Šebetov. Pro neznalé je to místo konání 15. srazu Peugeot-clubu. No a co jsem zjistil?

- pivo výborné

- voda (na koupání) výborná

- hadi budou (živí ne, jenom ti na cucání)

- prasátko bude

- objednávka na dobré počasí odeslána - bohužel zatím nikdo nepotvrdil přijetí

Jo, a už se tam na nás těší.

Možná bude ještě jedno překvapení pro ty, kterým nocleh pod stanem činí velké problémy, ale zatím bych nerad něco sliboval.

P.s. prosil bych dodržet termín uzavírky prihlášek kvůli množství jídla, co mají připravit. A dále prosím o upřesnění, o jakou snídani máte zájem.

[upravil dne 26/6/2006 Trundik]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Béďa

Původně zaslal: Vvitty

co diry po granatech na silnicich, uz je od lonska zahazeli? :D

[upravil dne 27.6.06 Vvitty]

:D neboj na 17kach je ani nepocitis, teda doufam ze je beres :aut:D

zkonzultuju to v pondeli s moji zubarkou... :mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo a ještě jsem zapoměl na důležitou informaci. Podle pravidel občerstvení u Lemura (tak se to tam jmenuje) se po setmění chodí koupat zásadně \"na lemura\" (dříve na Adama či na Evu). Kdo toto pravidlo poruší, je nazván \"textilákem\" a bude mu uložena sankce. Výši sankce jsem se nedozvěděl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Trundik

Jo a ještě jsem zapoměl na důležitou informaci. Podle pravidel občerstvení u Lemura (tak se to tam jmenuje) se po setmění chodí koupat zásadně \"na lemura\" (dříve na Adama či na Evu). Kdo toto pravidlo poruší, je nazván \"textilákem\" a bude mu uložena sankce. Výši sankce jsem se nedozvěděl.

myslim, ze loni bylo povazovano za dostatecnou sankci jiz to osloveni, za kterezto by se kazdy mel stydet natolik ze to jiz vickrat neudela, nebo to tak aspon tvrdili:D:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Vvitty

Původně zaslal: Bohouš 205 GTI

Původně zaslal: Vertex

Samozřejmě že Vertík spí pod nebem širým :cool::cool:

HA HA HA opilec se ozval......:D:D:D

no uvidime, kolik z vas 4 bude schopne od lemura odejit po vlastni ose a jeste najit stan... :D

:D To je tipovaci soutez?:aut:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vvitty: ja se nebojim, ze pripadni \"lemuri\" stan nenajdou, jenom lituju toho, kdo si ho postavi nejbliz bazenu a zrejme tak vetsinu dezorientovanych a promrzlych lemuru na prenocovani nafasuje :D :D :D

Vendulko, pokud spis ve stanu se mnou, tak dostanes specialni ukol - ja dojedu pozdeji takze budes lezet do meho prijezdu na te loucce, kde se stavi stany, abys zabrala misto - zn. DALEKO OD BAZENU A POKUD MOZNO NE Z KOPCE :D :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...