Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zimní klouzání 2007 - přenechám pořádání


Recommended Posts

Někteří vědí, někteří třeba tuší - ale kolem vánoc se má prudce změnit dění kolem mě (narodí se malé Medvídě).

Protože mi v dané situaci přijde vhodnější být na blízku manželce a pomáhat alespoň v počátku co mi budou síly a rozum stačit hledám touto formou člověka, který by si troufl Zimní klouzání 2007 uspořádat (v rámci zachování mého plánu bych tentokrát preferoval buď Šumavu, Krušné hory nebo Jeseníky - Krkonoše a Orlické hory jsme již na klouzání navštívili.

Děkuji za pochopení - pokud usoudím, že bych mohl být nápomocen víc, než si momentálně myslím, samozřejmě jsem ochoten pomoci - zatím to však nevypadá tak, že bych to mohl slíbit 100%ně, proto raději volím tuto cestu - třeba se někdo najde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě jsem se vrátil z docela zajímavé lokality, kde by zimní klouzání bylo jedna báseň (a v okolí se ještě žádný pažoutí sraz nekonal). Jedná se o obec Mariánská (nedaleko Jáchymova, Perinku, Božího Daru, Klínovce a Karlových Varů)

http://mapy.atlas.cz/mapviewer/mapviewer.aspx?scale=144000&action=zoomto&appname=Atlas&icon=default&icontext=&iconx=-846365.398941581&icony=-997636.663692076&cx=-846365.398941581&cy=-997636.663692076

kde jsem byl na penzionu rodiny Ševčíkových (vynikající kuchyně - sice výběr z jednoho jídla, ale i já se najedl do sytosti /snídaně - švédské stoly (šunka, sýry, jogurty, med, marmeláda, sladké i slané pečivo - cena 30 kč, večeře v pátek na porci polévka, 2 ks kuřecího řízku a neomezená kupa brambor, v sobotu polévka + špagety a masové nudličky v omáčce - neomezená porce - cena vždy 60 Kč) - ubytování odpovídající ceně 180/Kč/os/noc, cena piva 15/10*, 20 / 12*.

Po mém dotazu jak by to bylo s eventuální možností Peugeot - srazu, byl jsem ujištěn, že v zimě preferují týdenní pobyty, nicméně že se mám ozvat v listopadu a třeba se dohodneme. Vzhledem k tomu jak řidičsky náročné jsou cesty v okolí se domnívám, že tento sraz by mohl být hrdým pokračováním předešlých zimních klouzání a že (pokud by tedy někdo chtěl dorazit i z větší dálky) by nikdo neměl litovat. Teď tedy ještě abyste se, bando, vyslovili, zda jste pro a najít někoho, kdo tam připraví orienťák a vezme si sraz tak nějak na triko - já můžu trochu pomoci, ale důvody proč nemůžu být 100%tně spolehlivý už jsem psal výše.

[upravil dne 25/6/2006 Medvěd]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co se týče této lokality tak je určitě zajímavá, protože jsem tam vozmo ještě nikdy nebyl - takže zase něco novýho a to je vždy fajn. Jinak ceny to jsou povedený a když jsi se i ty najedl dosyta :-) tak to musí být opravdu megaporce pro normální (běžné) strávníky.

Ad. organizace - já bych se rád ujal, ale .... takhle.... špatně jsem to napsal raději spoluujal, protože fakt ještě nemám experience s žádnym pořádáním, takže bych byl klíďo takovej ten přicmrndávka, ale opravdu raději ve dvou - abych se potom z toho nesesypal :nevim

Takže nebude-li se chtít nikdo ujmout pořádání týhle akce, rád pomůžu třeba Jirkovip (když se tady nabízel :D), kdyby do toho teda šel...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Někteří vědí, někteří třeba tuší - ale kolem vánoc se má prudce změnit dění kolem mě (narodí se malé Medvídě).

tak to velká gratulace, budem doufat že to bude další generace nadčeného peugeotáka :super:super:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...