Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Chrastici predni naprava u 205


Emiš

Recommended Posts

Tak zadni naprava uz je dobra, po repasi v Pribramy za 2 a pul hodiny pohoda, ale kdyz jsem odjel tak mi asi po 100km zacal chrastit predek, uz si zacinam zvykat ze stary auto je neustalej problem :D

Je to takovej zvuk, jako kdyby se neco tocilo a drhlo nebo bylo volny a rachtalo. Jde to nejspis od levyho kola. Dela to jen pri zarazeny rychlosti. Hlavne kdyz zatacim doprava ve vetsi rychlosti tak 70 a vejs.

Co by to mohlo bejt?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To budou poloosy - homokine?áky. Jestli to při zatáčení jakoby křupalo, tak na 80%. Je to blbej pocit, chvíli se s tím dá jezdit, ale pak se to zhoršuje. Lepší je hned udělat obě strany současně, u mne to bylo cca 1000 km po sobě. Takže jsem si moc nepomohl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Emiš, mě to dělalo něco podobnýho, o výkendu jsem objevil na obou manžetách dirku, tak jsem do ní vsunul bužírku s injekční stříkačkou a nacpal do každý pár dávek plastický 00 a je po zvukách, zatím. Byly suchý klouby. Každopádně mě čeká výměna manžet ale to až při repasi poloos v Petrovicích, pravá klepe v zatáčkách a levou nechám projistotu udělat taky, doufám teda že repasujou i ty homokinetáky, vlastně co jinýho, zbytek je jen tyč a jedno ložisko :-))

Chystám se tam cca za 14 dní, objednávají na týden dopředu. Cena tak 3000 za obě na počkání :o:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Petrovice u Sedlčan jsou cca 100km od Plzně směr Tábor, jinak na str. 13 je na tohle téma diskuze \"POLOOSY držím smutek\" od P205XR

Emiš mohl bys tu svou p vyndat a mojí károu bysme tam dojeli a nechali to udělat (nebo naopak), blbý je že máš zkouškový a já za dva týdny mizim z Plzně a dlouho se tu neukážu, měli bysme rychle řešit :cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...