LK7R

Tak mi ukradli auto ... :\\

24 posts in this topic

Uz je to tak... auto moji pritelkyne (ja byl majitelem) bylo odcizeno ... P205 1.6 GTI ... cerveny ... kdyby jste ho nekde nekde videl ... dejte vedet. Poznavaci znak nalepka BOHEMIACAR na zadnim skle a leva zadni cast vysisovana barva ... napadne novej predni a zadni spojler (po tom co se opravil z bouracky) ... chjo ... lidi sou sfine.

:mad: Tak to mě je líto. Dneska jsou doopravdy některý lidi takový swině že bych jim ruce usek. Přeju ti aby se našlo. :(

Dik ... jeste ze to byla 205 kterou jezdila pritelkyne ... a ne moje 206 ... to bych asi byl hodne moc nasranej ...

TAk to verim ale stejne je to na prd. Lidem neni nic svaty. Strilet strilet a strilet tyhle nenechavce.:mad::mad::mad:

No mozna ho nekde najdou na parkovisti ... ale stejne mam takovej dojem ze uz je davno rozebrany a napul prodany ... :(

Přeju ti abys měl tolik štěstí co já a auto se v pořádku našlo :)

Fakt svině lidi to už není možný co se děje opravdu.. To aby člověk fakt měl uvazané auto u nohy .. :mad: Přeju hodně zdaru v hledání nebo spíš aby se našlo ..

Přeji upřímnou soustrast a at se co nejdříve najde.

Tak MI TOHO MILACKA NASLI!

Nejakyho pacholka s tim chytili ... dneska si to jedu vyzvednout. Podle fotek to vypada ok. Zadny nabourani nic. Sem na to zvedaf ... podam zpravu az bude mazel doma.

Pěkně chlape, gratuluju, to se povede jednomu z 1000!!!!!! Mě už auto hledají 2 roky:mad: no co aspoň jsem důvod koupit si pegiho :D

Tak to je super. Jaký byl interval mezi šlohnutím a nálezem? Tyhle starší auta většinou končej na díly nebo rozkrosený na poli... Máš celkem kliku. Kdyby chytli moje auto i s pašíkem, tak bych si ho potom našel a probudil by se až v nemocnici, z*rd. (nechci tě nějak navádět :D )

Jakypak navadeni.

Jdi a uraz te svini hlavu a nebo jak to tu bylo kdysi psano takovy pribeh s motorovou pilou.........:D

Impact: takze ty rikas, at si to tvoje klidne vezmou, ze z toho nebudes delat zadnou vedu, pujdes a koupis si druhe? .... hmmm mhmm hmmm

[Editován dne 29/10/2003 voštík]

Impact říká asi něco v tom smyslu, že první dny bude mlátit do všeho, nebude jíst, bude brečet a celý týden bude nasratý a nic s ním nebude.

Ale aby pak někomu urážel hlavu?... je to jenom auto! Třeba to ten ****** neukrad, jenom to koupil...

[Editován dne 30/10/03 vix]

To je jsaný. Proč hned někoho zabíjet?? Proto říkám, že by se probudil v nemocnici... :D