Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Jak bylo na srazu ...


Recommended Posts

Ty delas jako kdybys tam nebyl :D

Z pohledu toho, kdo za to muze, muzu rict, ze se sraz povedl a jsem rad, ze jsem mel pozitivni reakce. Mohlo to bejt jeste o kus lepsi, ale bohuzel se mezi nami najdou lidi, ktery nechapou, co znamena znacka Zakaz vjezdu na pristavaci plochu ....

A za rok jedeeeeeeeeem zase ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me se sraz taky moc libil i na tech par musek za ktere ale organizatori nemou(dle meho nazorz) na dalsi urcite prijedu a uz jsem moc zvedavy co organizatori pripravi:D:D:D:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bylo to super, příště jedu zase i když s jinou posádkou:mad:. Sice už nemluvim vůbec a mam neschopenku:D:D ale zas je čas na výměnu ložiska.

Chci poděkovat všem kteří se o to zasloužili \" Odvedli jste super práci hoši!!!!!!\"

Zkusim zpracovat video, vypálit a poslat ho nějaké kompetentní osobě. Ale nejdřív tak za tejden:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem dorazil vcelku OK. Jenom mě ta noc na dnešek s dydzejem, stefanem swiní atd adt dost vyřídila. Budu asi spát 7 dní a 7 nocí. :D Jinak to bylo celkově super a hlavně slušně připravený. Akorát ta cesta domů se bohužel neobešla bez pokuty. Ale cajt byl dobrej takže za 157 km/h (na dálnici) jen dvě kila to jde. Ale je fakt, že ty auta nestíhali zastavovat. Stavěly snad všechy kromě škodovek, který jen těžko překročí 130. :) Už se těšim na Srpen. Bylo to fakt supr!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja kdyz jsem jel domu, tak jsem po okreskach jel pohodovejch 70-80 km/h a pak mi na prazskym okruhu ruplo v bedne a kolem policajtu jsem letel 210 km/h. Ted pockam, jestli poslou fotku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja jsem sel radsi za vcasu rano me pak taky trochu bolela hlavicka ale nez jsem vyjel tak v pohode.

Luk-freedom:ja kdyz jel domu tak na dalnici a nikde jinde policajti nebyli.Klika ja pod 160 nesel spis tech 170.:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jak to tady čtu jsem nasr....j jěště víc než o víkend. :mad: Jak jsem již psal Aulovi měl jsem rodinej problém (máma težce onemocněla) a tak šlo vše stranou. Už je ale lépe :) Moje Míčko bylo připraveno až na ty okruhové zadní gumy :D ale celý výkend jsem jezdil nemocnice - domu a naopak. Muselo to být fajn dle vašeho hodnocení a fotek a jak tak koukam Masinka to pěkně žhavil. Předek taky potřebuje GO:D PS: to dáš dohromady - není to tak zlé nebo ano? Sahara to přežila? Kladeňáci a okolí ozvěte se pokecáme. Jeden Kladeňák tam bylo túto KLL 40-75 P. 205 1.9 GTi. Klidně cinkněte a nebo sms na 724 239 380. PS: Kladenský - - - - - často jsem se svým Mi16 na ARALU kde se scházíme s příznivci rychlích aut. Tak zatím čágo. T.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To: Organizators: Chlapi, dost se omlouvám že jsem vám za te sraz nepoděkoval. Vodjel jsem jak nevděčník. Takže díky !!!

to Aulo: doufám že si pochutnal na řízečkách ;););)

to Merkurek: Hele a mě si nepoděkoval. Beze mě by ses tam totiž nedostal hehehehe :D:D:D

to everybody: mějte se dobre a dělete tak, aby sme se v srpnu projeli v Hradci po letíšti.

PS: už se těšim na další orien?ák, ale musim si zamluvit Honzu s Pe?ou, páč na tom bronzu měli hlavně voni LVÍ podíl ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...