Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Myslíte, že to tak Franzouci chtěli??


gvg

Recommended Posts

Mám tu čest na víkend řídit 605 3.0.. Tah skvělej, docela dobře vybavenej, jede good (teda, když vidím, ja klesá ručička na spotřebě, tak se mi z toho točí hlava).... Zkrátka jakž takž OK. A teď si vám tak sedím za volantem a koukám-všechny kontrolky jsou úplně dole a ač svítěj dobře, tak na ně přes ten volant nevidím. To samý hodiny na palubce... No co to toto má znamenat?? To přeci nemůžou myslet vážně, že to takhle blbě udělali!:mad: Já plánuju koupit dieselovou 605, ale tohle mě teda dostalo... To je to takhle u všech, ptám se???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja nevim ale kdyz ridim auto tak potrebuji maximalne videt dobre na rychlomer abych to mohl predpisove vybrzdit kolem radaru a obcas otackomer, ktery mam stejne jen u 306tky.

A u saxa mam velke hodiny ktere neprehlednu ... s tim souhlasim ze na porad civim kdyz nestiham, to v 306tce jsou na stredove konzoli a diva se na ne hur ... :cool:

Hlavne kdyz to jede a nic varovneho nesviti ... :)) a zvlast hladove oko ... to je takova kurfaaaaaaa ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

No to by sedělo tak pro Japončíky, ale Francouzi?? No, já si potom taky všim, že se s tím volantem dá hejbat.. Tak jsem ho dal docela nízko, abych na to viděl, ale zase se to hůř ovládalo. Ale je to asi věc zvyku, no.. Furt přemejšlím, jestli nějakou mladší 405 nebo 605 (oboje nafta).. Kdo mi poradí?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...