Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

kurvy


digger306

Recommended Posts

Prave mi vykradli auto. Nez sem sel na obed, bylo v pohode, kdyz sem se vratil, volali mi z justicni straze, ze mam vyskleny okynko.KURVY ZASRANY.Vyrvali mi novy radio a strepy sou po celym aute.A to sem si rikal, ze kdyz parkuju pred Krajskym soudem, soudcum pod oknama, nemuze se nic stat.......:mad::mad::mad:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja jsem nastesti jeste nemel tu cest s nejakym tim zlodejem. Zatim se mi vyhbaji a to je dobre. Asi by me do docela dost dostalo kdybych prisel k autu a nesel rozbyte okno! No vlastne mi na stedrej den vysklili okno u meho stareho auta (Renault 25) to bylo blbe ale 405 se zatim drzi :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak uz mam zase okynko, na vrakaci za nej chteli 700, tak sem jim je vyplaznul a hned ho tam pribil, uz zase pekne stahuje :-) Akorat to radio me sere, umelo i mp3 a bylo v nem zasunuty takovy pekny cedecko :mad: Jenze sem pako a nechal jsem na nem panel, takze nahrada zadna, ale koho by napadlo sundavat v poledne pred soudem panel?? Jeste, kdyz tam chodi mestsky polisi kazdou chvili...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...