Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

nejak mi cuká


Miki

Recommended Posts

rano mi to nejak cukalo , trochu , dokonca mi to hned po nastartovani 2x zdochlo, neudrzalo to otacky .

Menil som palivovy filter , zeby boli zasrate aj hadicky ??? Tie som nekontroloval Zeby to boli aj sviecky ?? Ale namel som dojem ze by som siel len na 3 valce alebo podobnne .

Poradteeeeeeeeeeee :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Palivovej filtr. Pokaď se mi něco posere poté, co semse hrabal v autě, tak to na 90 % souvisí s tím, včem se hrabal naposled.

----------------------------------

Tímto zdravím všechna sprostá howada, co kdy komu nabourali auto ( tedy i sebe) :o:D:o:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no vstrikovac to nie je , teda po nasom cerpadlo :D .Tlaci dobre , skor to dava prilis bohatu zmes , dym ide cierny a ma benzinovy zapach .Olej je Ok, teda zoiadny olejovy zapach alebo sfarbenie . Musim ist na test motora, bez toho sa nevedia pohnut dalej .Mozno, dufam, bude stacit resetnut pocitac

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Začni od toho nejjednoduššího - vyměnit svíčky není zas tak velká bolest. Mohlo by to být i čidlo (teplota vody,otáčky). A nebo, což je poměrně častá bolest Peugeotů, vadný potenciometr škrtící klapky. To je ovšem darda - cca 17000 Kč. Při zanešeném palivovém filtru by to cukalo spíš při větším zatížení,kdy jsou větší nároky na průtok paliva. Rozhodně bych zajel na tu diagnostiku - pokud bude vadné něco,co jde nějak el. změřit, tak na to přijdou. Přeju hodně zdaru. Otta.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak mam vysledok testu -vraj mi to malo tlaci - 9,9.V knihe Jak na to pri mojom motore pisu 9,1 .Technik mi povedal ze by to malo byt 12-14 ?!?! Kto sa v tom ma vyznat ?? Vraj mi menili sviecky a nejaky prasknutu hadicku a vycistili klapku .Zmeny som zatial nespozoroval .

Dalej vraj emisie mi vychzadzaju spoza katalizatora nulove ale pred nim je to nejakych 250-300 a malo by byt okolo 100. Vraj to nestiha spalovat CO2 ci co ???

Ja som z toho jelen :D:D:D

ma nietko nejaku radu ?? Vraj sa mu este zda ze byt mohla byt zodrata vacka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...