Sign in to follow this  
Followers 0
gvg

Kde léčíte svý miláčky?

13 posts in this topic

Zajímá mě, kam se obracíte, když jsou nemocný. Jestli na utorizovaný servisy, či na nějakýho soukromníka, se kterým máte dobrý zkušenosti. Já to mám tak 60 na 40 ve prospěch autorizovanejch opraven.:D

Ja prevazne Autospol......;)ale nebudu vypravet jak......jen ze nejsem zlatokop.....;)

Vozil jsem díly do servisů, takže je to jasný. Jedině soukromníci, ale prokleplý - jeden opravoval letadla, tomu docela věřim:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

deeper: muzes mi dat kontakt na toho servismana? shanim nekoho dobryho, ale zatim tomu bud nerozumej, nebo jsou hrozne drahy..:( Diky

V Praze doporučuju www.krokous.cz, je to nedaleko restaurace Peugeot. Velmi solidní, a opravdu umí. V přípravě je nějaké jednání o slevě pro členy klubu, cca tak za dva měsíce budu vědět víc...

Tak jedna malá, nebo spíš velká změna:

Valda Vašenda, můj známý velmi dobrý mechanik dříve pracující u krokouše, otevírá od září 2003 svůj vlastní servis.

Najdete jej na

http://www.autovasenda.cz

Doporučuji, z vlastní zkušenosti, opravdu umí.

[Editován dne 8/11/03 oddie]

Na co stačím sám, tak se do toho vrhnu (vlastní čas je vždycky levnější než cizí že?) a zbytek u kámoše v dílě. Asi to bude nějakej Deeperův známej, páč je to spolužák z průmyslovky a měli sme bejt oba letecký mechanici. Je to šikulka a věřím mu. Nic neodflákne a dost často používá tu kouli na krku. ( zdravím tímto pana 100čese) :D:D:D

Já dal auto k Paterovi ale zjistil sem že si hromadu věcí mužu udělat sám tak asi budu spravovat svépomocí :)

...ac prazak, jezdim uz vyhradne mimo prahu. ted jsem po vice nez dvoulete zkusenosti (306, pozdeji 206+406) zakotvil u www.autokalny.cz a uz to menit nebudu. da se verit nekomu kdo s tim zavodi, takze potrebuje a umi udelat maximalni spolehlivost. ceny jsou (pardon) venkovske a ruce zlate a ochota nadstandardni vzhledem k praze.

Já osobně využívám v Olomouci služeb servisu Honda ( bejvalí zaměstnanci fy.Artcom Group s.r.o. Olomouc ) slušný ceny, ochota spravovat i naše starší miláčky - oproti značkovému servisu, rychlost a kvalita. Maximální spokojenost.:D:D:D