Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nevím jestli přijedu na sraz ....


swine007

Recommended Posts

Tak včera sednu do auta že pojedu do Strakonic a koukám, že mám volant nějak na křivo, ale auto jede rovně. Tak s ním zahejbu a ono to plave jak když tam jsou galusky. Tak jsem se otočil, že pojedu domů, ujedu pár metrů a rána jako swině, pískot pneumatiky a strhlo mě to na chodník. Vylezu, kouknu na to, naseru se :mad::mad::mad: a ono se \"vylomilo\" kolo i s něčím čemu se říká nevím jak. Vymlátilo mi to podběh, zničilo blatník a probrousilo NOVOU gumu. Tak a co s tím?? Jsem nasranej, těšil jsem se na sraz a nevím čím pojedu. Na cabriu je sundáná střecha a tak jezdím na skůtru .... :mad::mad::mad:

takže když nedorazím pijte za mě :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to maj v dílně a prej něco vypadlo, protože byla někde byla větší díra než má bejt a bylo to zacpaný nějakýma plíškama a drželo to 6 let ..... :( to jsem z toho houby pochopil.

Zítra to mají ject koupit na vrakárnu do Budějc za 1500,- (nový to šmakuje přes 5000,- a na to nemám) tak na tom budou dělat ve středu a čtvrtek ráno ...

Cabrio: dokážeš srovnat a složit celou konstrukci střechy za jeden den ?? ;)

Deeper: to jsi trefil, s mladou jsme v neděli koupili skůtra yamaha 50 neos, takže asi přifrčím na něm :), jen se pod sedačku vejde tak 5 lahví vína :mad:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...