Sign in to follow this  
Followers 0
swine007

Nevím jestli přijedu na sraz ....

11 posts in this topic

Tak včera sednu do auta že pojedu do Strakonic a koukám, že mám volant nějak na křivo, ale auto jede rovně. Tak s ním zahejbu a ono to plave jak když tam jsou galusky. Tak jsem se otočil, že pojedu domů, ujedu pár metrů a rána jako swině, pískot pneumatiky a strhlo mě to na chodník. Vylezu, kouknu na to, naseru se :mad::mad::mad: a ono se \"vylomilo\" kolo i s něčím čemu se říká nevím jak. Vymlátilo mi to podběh, zničilo blatník a probrousilo NOVOU gumu. Tak a co s tím?? Jsem nasranej, těšil jsem se na sraz a nevím čím pojedu. Na cabriu je sundáná střecha a tak jezdím na skůtru .... :mad::mad::mad:

takže když nedorazím pijte za mě :(

SWINĚ: TO si děláš srandu vid? :(:(:(:( Máš na to ještě 3 dny. Tak to snad nějak zprovozníš......

A co, prasklo rameno, vyletěl čep, nebo proč se to vylomilo? Nebo praskla těhlice? Všechny tyhle věci mám - ale máš to kapku z ruky...

Swine kurva nedelej fory a zacni makat a cekam te na srazu tak sebou hod.Kdyz tak namontuj strechu na cabrio

Tak to je teda pech napiš Oddimu jestli ma to co potřebuješ a domluvíš se sním tak by se ti to dalo i dovézt :)

co oddie psal tak to vypada ze by to mel mi vsechno pokud to je to co se swini vysralo

jo jo zacni na tom makat a das to urcite dohromady. Ja se taky modlim, aby mi brzdovy desticky dovezli zejtra a ne az v patek.

Tak to maj v dílně a prej něco vypadlo, protože byla někde byla větší díra než má bejt a bylo to zacpaný nějakýma plíškama a drželo to 6 let ..... :( to jsem z toho houby pochopil.

Zítra to mají ject koupit na vrakárnu do Budějc za 1500,- (nový to šmakuje přes 5000,- a na to nemám) tak na tom budou dělat ve středu a čtvrtek ráno ...

Cabrio: dokážeš srovnat a složit celou konstrukci střechy za jeden den ?? ;)

Deeper: to jsi trefil, s mladou jsme v neděli koupili skůtra yamaha 50 neos, takže asi přifrčím na něm :), jen se pod sedačku vejde tak 5 lahví vína :mad: