Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

proč to vrže když nechci


Guest Filip

Recommended Posts

Co by mohlo způsobovat vrzání od levého kola, které se projevuje už při polovičním rejdu doleva? V rychlostech 10-50 Km/h. Že by poloosa? ložisko? suchý homokyne?ák? Taky mám pocit, že to za jízdy víc hučí, tak přibližně ve stovce a víc, ale možná to je vinou větší hlučnosti 205tek, možná načatý ložisko.

Jinak stále pravá poloosa (kloub) klepe doprava a něco drhne pouze při zařazných rychlostech 3,4,5 spíš při nízkých otáčkách. Byl jsem v servisu ale auto zrovna mlčelo a nevydalo hlásku a když pak jo tak to servisák neslyšel, no škoda slov, ono to totiž začne až po nějakých 10 kilometrech. Chystám se co nejdřív do Petrovic na repasi nejspíš obou poloos, ale nezdá se mi, že by odešly obě najednou? To se jentak nevidí.

Poraďte prosím auto se mi rozpadá :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokaď je načatej homokine?ák, tak nepomůže vazelína ani do raketoplánů :( Bohužel. Těžko se to posuzuje. Záleží na charakteru zvuku. Ložisko má spíš takovej bzučivej a vyšší, než homokine?ák. Ten ti spíš ve vyšší rychlosti rozvybruje řízení a při nižší je to takový cvakání a křupání, ale není to pravidlo a záleží na jakým autě a jak moc je součástka opotřebovaná. Vem to někam do dílny na hever a schopnej mechanik to jistě pozná. Pokud sou na to prachy a auto si chceš nechat, tak povyměňuj co se dá a bude zase klid.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...