Matt

výfuk

13 posts in this topic

nazdar, potreboval bych poradit, uz pred nejakou dobou sem si všiml moje 405ka zacina mit dost zajimavej zvuk. Kdyz sem asi pred 14dny menil zimni gumy za letní všim sem si ze v zadnim dilu vyfuku je asi 30cm dlouha dira. Nevite o nejakym levnym obchode d nahradnima dilama?Text Black

ACI, Autokelly, Autobenex, atd... jako obvykle.

Ale jestli je to dira v plasti toho tlumice, tak by ti mohl sikovnej clovek s autogenem tlumic obalit zdravym plechem a zavarit a mas na chvili vystarano.

Jak psal Dydzej nebude to asi žadna lacina věc ja měl v práci hodně šikovnýho dědulu co my už jednou vyfuk dělal ale šel do důchodu a ti mladí kluci moc neuměj :)

Zadní díl výfuku stojí v ACI 1800 - 4500, podle typu auta (motoru) a podle výrobce. Zaplácávat takovouhle díru plechem nemá moc smysl, když už je takhle zrezlý, bude zrezlý i uvnitř.

Ještě je taky možnost podívat se po okolí, jestli někomu nezbývá z bouračky nějaký slušný. Já třeba výfuky vůbec nekupuju, vždycky mi nějaký zbyl... Ale je to hodně o náhodě, pokud bych jej neměl doma, taky bych šel rovnou pro nový...

Možná bych našel koncový díl na 405D, podívám se. Určitě mám dva na 205D, jeden starší, a jeden téměř nový.

Tchán to dělá, ale je z loun. Ale taky to nerad vaří. Vnitřky bejvaj dost shnilý a je to škoda materiálu. Vejfuk na 405 seženeš někde od 1500,-

Ted jsi u mně někdo objednal laděný nerezak a do teď ho neodebral tak ho za 3. i namontuju o90mm.

tak sem sem se dival do autokelly a tam stoji nejakejch 1500 s dani takze docela pohoda ale uz nevim jaka to byla znacka, kazdopadne v prodejne autobados maj original bosal a ten stoji 2000 bez dane, tak prave zvazuju kterej mam koupit kamos me rikal ze ten bosal je lepsi protoze do toho tlumice npouzivaj takovou tu vatu ale delaj to nejak z plechu (ta vata se prej brzo vypali) takze ten zvuk se postupen casu zesily.Text Black

Bosal je Bosal ale záleží jaká je pokladna ale myslím si, že to nebude tak velkej rozdíl. T.