Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

výfuk


Matt

Recommended Posts

nazdar, potreboval bych poradit, uz pred nejakou dobou sem si všiml moje 405ka zacina mit dost zajimavej zvuk. Kdyz sem asi pred 14dny menil zimni gumy za letní všim sem si ze v zadnim dilu vyfuku je asi 30cm dlouha dira. Nevite o nejakym levnym obchode d nahradnima dilama?Text Black

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě je taky možnost podívat se po okolí, jestli někomu nezbývá z bouračky nějaký slušný. Já třeba výfuky vůbec nekupuju, vždycky mi nějaký zbyl... Ale je to hodně o náhodě, pokud bych jej neměl doma, taky bych šel rovnou pro nový...

Možná bych našel koncový díl na 405D, podívám se. Určitě mám dva na 205D, jeden starší, a jeden téměř nový.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak sem sem se dival do autokelly a tam stoji nejakejch 1500 s dani takze docela pohoda ale uz nevim jaka to byla znacka, kazdopadne v prodejne autobados maj original bosal a ten stoji 2000 bez dane, tak prave zvazuju kterej mam koupit kamos me rikal ze ten bosal je lepsi protoze do toho tlumice npouzivaj takovou tu vatu ale delaj to nejak z plechu (ta vata se prej brzo vypali) takze ten zvuk se postupen casu zesily.Text Black

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...