Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Šebetov 2006


Medvěd

Recommended Posts

Vertexi, jsem rád, že se tvůj ručník našel, ale ta barva není opravdu ani v náznaku oranžová, podívej se na fotky :D

Pokud jde o červené trenýrky, ty už se vyřešily přes hostinského Lemura - jsou prý nějakého místního opilce, který chodí vždy ve středu a často odchází bez nich. Takže trenky nemají s clubem nic společného.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vertexi - tohle opravdu není ORANŽOVÁ ale RŮŽOVÁ jako sviňa - to neukecáš :D:D:D Jinak tady vidíš rozdíl, jo - tak trénuj barvy - tyjo a tos řikal, že chceš oranžovej interier:D:D:D - ne, pardon to neříkal, to bylo jen rejpnutí :D

Každopádně ručník máš u mě brouku, tak se pro něj někdy po setmění stav, ju???:mrk:D:D:D:D:D:D:D:D

Nebo ti ho prostě vemu na Džbán, nebo jinej sraz - ale neboj, nepříjdeš o něj...stejně mám ještě tvojí vlaječku.

Jinak další z nálezů u čórkaře Neona je medvědova sluneční clona s TV!!!, kterou se mi snažil prodat - že prej k mýmu \"votuzenýmu\" autu se bude hodit...!!!:grr To si budu pamatovat:D Takže kdo ji chce od Médi koupit, je u mě, nebo ti ji hodim na Džbán, nebo se nějak domluvíme...

Další věcí, co jsem u sebe našel jsou boltn406 (honzovy) alkohopltesterový trubičky ale už je tam jenom jedna, takže to ti ani vracet nebudu

A nakonec mám u sebe Johnovu izolačku, kterou ti klíďo vrátim, páč hnědou nechci:D

Jo, pak jsem ještě v autě našel čísi foťák, ale ten už jsem vrátil Johnovi, takže to je OK...

teda - to vypadám jako nějakej kleptoman:roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele, čistá růžová to není a to budu tvrdit i kdyby byla :D:D:D:D

Nějak na ten ručník nespěchám, až budu mít v plánu Džbán, tak se Ti ozvu.

Jinak o vlaječce vím, teď už je Tvoje, protože jí můžeš klíďo přichytit na anténu a mě to tak lehko nejde. Navíc jednuu doma mám, ale ta je bez přícucu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No koukám, že to byl zase super sraz, máme tu případ \"růžového ručníku\", jedny ztracený opilcovi trenýrky a sbírka záhadně zapomenutých věcí u Neona. No škoda, že jsem tam nebyl i když to bych taky mohl jít ze srazu pěšky a bez trenýrek a na foru by potom Neon psal komu chybí červená 306 s trenýrkama na anténě... ale hlavně že je sranda :D :D :D:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přijde mi, že v tom druhým vlákně to nějak zapadlo, tak to švihnu ještě sem, jelikož mi to přijde důležitý.

Snad to není zas tak :xvul

Chtěl bych se připojit k děkovačce organizátorům, zmákli všechno skvěle.

Nemalý dík ale také patří všem, kteří se podíleli na znovuzrození mýho Pažouta. Perfektně zafungovali Neonovo rodiče, maminka nás hned pohostila kávou z termosky a pak se oba vydali hledat někoho, kdo by mi mohl opravit auto. Super byla reakce hochů horalů (Mkáčko, Ježkovi voči a člověk, který mi flek v JZD zajistil), kteří našli bezpečné místo, kde jsem mohl auto nechat. Velký dík i Zdeňkovi se 407mou, který mě nejdřív odtáhl a pak svezl svou první třídou až na Šebetov.

A nebýt člověka známým pod přezdívkou \"Stanley\", tak jsem ještě dnes v nějakém tom zemědělském družstvu se svým autem. Nejen že byl v pátek v půl jedenáctý večer na telefonu a uklidnil mě, že spojkový lanko má, ale on i v sobotu přijel, odjel s náma auto opravit, auto opravil a pak jel zas zpět (tam i zpět cca 160 km). Za tuto službu si nevzal ani korunu a ani odměnu v podobě litříků nafty pro jeho Bastl tunningovou 205tku, ale věřím, že ještě budu mít možnost ho nějakým způsobem odměnit.

Děkuju i Bohoušovi za odvoz k mému autu.

I když jak říkal Medvěd: \"Vo tom to je\", rozhodně jsem nečekal, že to proběhne takhle perfektně a proto vám všem ještě jednou děkuju

Šebetov mě ujistil, že jste to banda perfektních lidí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím nevím jestli ten RŮŽOVÝ ručník stojí za takovou cestu......to třeba já bych to měl k Neonovi kousek, ale zase tak to nespěchá, navíc se Neon s tím ručníkem tak mazlí, že bych se k němu po setmění i bál :D:D:D:papa

Jinak taky uznávám, že mě Stanley svým přístupem k pomoci kolegovi v nouzi mile překvapil - klobouk dolu :mrk:mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: tomyka

Neon: to zelezo z cesty este mas stale v aute? a ozajn co bolo v tej igelitke co sme dostali za orientak?

Jejdanánky - no vidíš, to je další věc, co mi částečně nenáleží...byly tam propagační papíry na peugeoty, nějaký pohledy, mapy, cd - sis to zapoměl vzít, viď:D Až pojedeš na další sraz, anebo já na tu vaši slovač (až se ti něco podaří uspořádat) tak ti to vemu, sí?:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Neon

Původně zaslal: Vertex

Hele, čistá růžová to není a to budu tvrdit i kdyby byla :D:D:D:

Tyjo je a je (to neokecávej - každej sme nějkakej:D:D) - tohle je růžový, jako sele - nebo jsi snad viděl někde běhat oranžový?:D:D:D

Ale za vlajku díky:papa

Člověk si pořád něco nalhává :D:D:D Tak aspoň že mi nepatřily ty červený trenýrky :aut:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...