Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Problem s klimou v 406


merlin99

Recommended Posts

Původně zaslal: -=Michal=-

Napsán autorem Miku

Taky jsem kupoval pylový filtr od mannu(CV3340) za 657,-

Vždy před létem si nechám vystříkat potrubí od borce přes klimy(500,-)a jsem spokojený.

Jinak vzduchový filtr od mannu (C 33156)za 300,- (firma rall).

320 KČ FRAM ve SPEI výfuky kousek od Želivárny (Praha 10) + jsem na spodek přilepil filtr z aktivního ulí na digestoře za 50KČ, čímž jsem uetřil asi 700 KČ :papa

Tak jsem tošičku změnil názor na ty svoje vylepšováky s filtrem z digestoře :myslim;). Né, že by to nefungovalo, ale v pátek mě opětovná výměna po 10k km donutila navštívit Auto Kelly a tam mají kabinový filtr s aktivním uhlím FI K1020A za 386 KČ, takže pokusy z alternativama jsou ztráta času :D:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...

Spray CLINPUR jsem si také koupil a chystám se ho o víkendu použít... Jsem zvědav na účinek.

Jinak mě stál v Autokelly 393,00 ,- Kč

ClimPur = VALEO = Čistič Klimatizace !!!

Špičkový prostředek pro odstranění nepříjemných zápachů z klimatizace, snížení vlhkosti v interiéru i odstranění bakterií, mikroorganismů a pylových alergenů. Jednoduchým aplikátorem dezinfikujete a vyčistíte klimatizaci, odstraníte zdraví škodlivé bakterie a mikroorganismy, které jsou častou příčinou nepříjemných zápachů v interiéru vozu. ClimPur je prostředek vhodný pro všechny typy vozidel s kabinovým filtrem či bez něj. Jeho pravidelným používáním chráníte svoje zdraví ...

To je vražda, napsala :aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...