Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Problem s klimou v 406


merlin99

Recommended Posts

Tak jsem to dneska měnil. Je to na pár minut. Jenom jsem měl problém pak zpátky narvat ten plast pod stěračema. Opět se projevilo nekvalitní zpracování detailů Peugeotu. Ty úchytky co se zaklesávaj do karoserie byly úplně mimo dirky v plechu, takže to mi z těch 15min zabralo zhruba 12 :-)))

Pokud jsem měl možnost vysledovat rozdíl mezi filtrama, tak cena záleží na značce a pak na tom, jestli je filtr potaženej aktivním uhlím, které pohlcuje pachy. S uhlím je jednou tak drahej. Já tam dal obyč FRAM, protože mám zkušenost s tím uhelnatym, že to stejně nefunguje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...
Napsán autorem Radek V.

Chce to jen vycistit odpadni nadobku a vystrikat sprejem na klimatizace......;)

Nedelej si starosti je to celkem bezny jev a toto by se melo delat pry jednou za rok....

Nejakej popis jak vycistit odpadni nadobku by nebyl? Jak se k ni dostanu? Bude asi nekde pod autem tam co klima tece kdyz uz je tam moc vody ne?!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napsán autorem Bubak

Napsán autorem Radek V.

Chce to jen vycistit odpadni nadobku a vystrikat sprejem na klimatizace......;)

Nedelej si starosti je to celkem bezny jev a toto by se melo delat pry jednou za rok....

Nejakej popis jak vycistit odpadni nadobku by nebyl? Jak se k ni dostanu? Bude asi nekde pod autem tam co klima tece kdyz uz je tam moc vody ne?!

Mám obavu, že bys hledal marně. Klimačka kape rovnou na chodník :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napsán autorem Miku

Taky jsem kupoval pylový filtr od mannu(CV3340) za 657,-

Vždy před létem si nechám vystříkat potrubí od borce přes klimy(500,-)a jsem spokojený.

Jinak vzduchový filtr od mannu (C 33156)za 300,- (firma rall).

320 KČ FRAM ve SPEI výfuky kousek od Želivárny (Praha 10) + jsem na spodek přilepil filtr z aktivního ulí na digestoře za 50KČ, čímž jsem uetřil asi 700 KČ :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...
  • O 10 měsíců později...
Původně zaslal: -=Michal=-

Napsán autorem Miku

Taky jsem kupoval pylový filtr od mannu(CV3340) za 657,-

Vždy před létem si nechám vystříkat potrubí od borce přes klimy(500,-)a jsem spokojený.

Jinak vzduchový filtr od mannu (C 33156)za 300,- (firma rall).

320 KČ FRAM ve SPEI výfuky kousek od Želivárny (Praha 10) + jsem na spodek přilepil filtr z aktivního ulí na digestoře za 50KČ, čímž jsem uetřil asi 700 KČ :papa

Kurňa to je good nápad.Já vůl si koupil obyčejný filtr a jde mi do kabiny smrad výfukovej.Mám strašně citlivý nos:bojim a ta spálená nafta (nebo spíše nespálená) z TIR mě sere....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...