Sign in to follow this  
Followers 0
Karel Č

A mám po srazu ...

9 posts in this topic

V úterý mě začalo něco klepat v motoru, vzhledem k tomu, že jsem předtím tankoval domácí naftu, tak jsem to tipoval na některý ze vstřiků.

Včera jsme to rozhodili a skutečnost je mnohem horší .... vylágrovaný ojniční ložisko na 1. válci + klikovka :(:(:(:

Takže na Slapy se určitě nepodívám.

Hej lidi neblaznete i kdyz tohle je omluvitelny a jak rekl stefan je to smula.

no to kurwa smula :( No a nebylo by nahradni vozidlo - ja byl taky na 1. sraźu Fabkou :D

Chtel sem se jenom zeptat kdyz sem se neprihlasil na sraz(jelikoz vubec nevim jak to v tu dobu bude vypadat se mnou a mim autem)nebude vadit kdyz se prijedu podivat jen tak.Samozrejme nepocitam s tim ze se na me budou vztahovat privilegia prihlasenych.Jen kdyby to vsechno dobre dopadlo tak bych chtel prijet okouknout co je novyho.:P

Karle, tak to je opravdu smula :(:(:(

snad das auticko co nejdriv dohromady.

Tak mám taky problém, dneska jsem byl nachystaný, že s novým autíčkem absolvuji kolečko ME - STK - přepis, ale ouha, včera mi začala téct nafta ze vstřikovacího čerpadla, a to opravdu fest. Mrcha jedna...

Odpoledne tam jdu sápat jiné čerpadlo, tak mi držte palce, a? to stihnu. Když ne, tak holt budem muset na sraz přihopsat náhradním vozidlem.

Náhradní vozidlo by bylo, ale zatím není náhradní nálada.

Dneska vyndaváme ven z auta zbytek motoru (blok) a převodovku.

Ve středu ráno jedu do jedné firmy a uvidím jestli ta klikovka půjde přebrousit a jestli ne tak je to docela v pytli.

Budu informovat jak to dopadlo.

Omlouvám se všem co jsem slíbil (mašinka, voštík,...), že se na Slapech zastavím.

Nemas se za co omlouvat, auticka jsou mrchy, taky pocitam ze se Pepca jako pred kazdym srazem rozpadne.