Guest Masinka

Takhle by meli dopadnout vsichni hnusni corkari!!!

19 posts in this topic

Akorát, když jej zastřelil na útěku, bude z toho mít dooost průser. To asi nevysvětlí...

No souhlasím mrtvej čorkař dobrej čorkař škoda že nemám doma brokovnici taky bych to udělal jak mě ničili mojí pegynu...

Proč hnsd střílet? (ikdyž volba to není věru zlá) V kontextu trestů z dob minulých bych takovýho lulana přivázal na tažný lano a půl hodiny bych ho tahal po sídlišti za autem, a? všichni viděj, kdo a za co si momentálně odírá xicht o asfalt.

A co kdyz si ten deda chtel s tim clovekem vyridit nejaky ucty, proste ho zastrelil a pak rekl, ze se mu snazil slohnout auto???!!!

I to je možné ale nemyslím si to když čorne tak useknout ruku věřím že dost lidí by se nenajedlo.

Originally posted by JR

A co kdyz si ten deda chtel s tim clovekem vyridit nejaky ucty, proste ho zastrelil a pak rekl, ze se mu snazil slohnout auto???!!!

Tak uz si je v tom pripade vyridil a uz tim nebude zatezovat nase jiz tak pretizene soudnictvi :D:D

V televizi jsem slysel jinou verzi, ze ten deda ho zastrelil primo v aute :cool:

jestli to byl opravdu zlodej, tak mu to preju.

I kdyz si ten chlapek pujde sednout, asi mu to v te chvili stalo za to - komu ne.

Bohuzel jinak nez nasilim,podvodem,uplatkem se v tehle zemi prava nedomuzes.

V anglii maji vezeni pro dluzniky, dluzis tak sedis. Ne ze splacis 500 mesicne a smejes se poskozenemu do ksichtu. U nas by sedelo asi moc lidi.

napriklad s tim mym saxem to vypada dost blede. Pokud se nedomluvim s prodejcem, jsem v prdeli.

Konzultoval jsem to s pravnikem a ten rikal, ze tomu dava tak 4 roky pak mu vymeri ze to musi splacet a nekdy za 3 az X let mozna dostanu prachy zpet.

Pritom ma majetky a auta, jenze exekuce muze byt prikazana az kdyz neplati splatky i kdyby mel treba 10 milionu na konte.

Proste hnus a vsecko tady nahrava lidem kteri sedi doma na podpore a kopou se do prdele a nadavaji na pomery. Ti nemaji co ztratit, z bytu je nevyhodi, socku dostanou a jsou stastni. A ti co plati dane a zivi tyhle nefakcenka na to vlastne dojedou.

Já to řikam pořád, zdejší zákony jsou na nic. Už by to měl někdo vzít do vlastních rukou. Třeba i s brokovnicí.:D:D:D:D

ajsik Jestli ti nechce dát peníze zpět, domluv se s právníkem a napiště dopis jemu a zastoupení Peugeotu (Citroenu .. nebo co to má vlastně za krám). Rozumný člověk by si to rozmyslel - má-li, nebo nemá-li přijít o licenci. Navíc by se to dalo rozmáznout v místním tisku (i když nevím, jestli to pomůže ...viz firma se třemi písmeny ze začátku abecedy :(

Hmm, tady každá rada drahá, ale jestli je oficiální prodejce, tak bych šel určitě nejdřív přes licenci ...

Plně souhlasím se záslužnou činností toho dědy. Kdyby se mohl vrátit středověk a začít tyhle hajzli na náměstí třískat železnou tyčí na dřevěnym kole, určitě by si spousta čorkařů dala pohov.:mad:

Ponekud nehumalni - ovsem vystizne a poucne ... ;) skoda ze si tu skutecnost, ze krast se nema pochopil na par setin sekundy nez mu kule zacali litat telem ... ZMRDI! dobre jim tak ...