Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

NA VLASTNÍ BULWY...


Hics

Recommended Posts

To co sem viděl včera se dá směle zařadit do kategorie \"viděl sem letadlo couvat a hada pěstí do skály

bušit\". Zatímco sem si v klídku přehazoval z jednoho auta do druhýho servo na okýnko, velmistr Oddie za pomoci

dílensky nekonvenčních nástrojů - sekery a pily rozčtvrtil kastli 205 jak konzervu. Nehledě na to, že před časem

sem byl přítomen tomu, jak obdobnou (néně destruktivní technikou) dostal na dvorku za 2 hoďky motor

ze 405. Jo,jo. Někdo to má holt vykoumaný. Bohužel finální zjištění - v jakejch plechovkách si to vlastně

vozíme zadky - mě poněkud rozladilo. Jdu někam shánět ótéčko.... :cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale no tak. Nejsem žádný velmistr. Rozsekat kastli na několik kusů není žádné umění, je to vážně jen pár sbodovaných plechů, ani ne milimetr silných...

Zjištění, v jakých plechovkách si to vlastně vozíme zadky, svého času nemile překvapilo i mě. Ale co se dá dělat, máme jen dvě možnosti - smířit s s tím, a nebo nejezdit. Pokud někdo chcete něco bezpečnějšího, pořiďte si off-roada s rámem - ale ani to není stopro jistota sucha a bezpečí :)

Chudák ta moje stará 205-ka, měl jsem jí 4 roky, byl to můj první Peugeot. Byla v pěkném stavu, kdyby mi jí ten blb nezbořil, ještě by klidně 2 roky bez problémů sloužila... Je to fakt blbej pocit, vlastnoručně likvidovat takovéhle auto, s kterým jste jezdili 4 roky. Ale co se dá dělat, to je holt život. Dneska ráno jí kolega odvedle složil ve sběrně...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...