P205XR

Zadni naprava 405

11 posts in this topic

Cau chlapi hele ja se dostanu na net tak jednou za sto let a kolega z prace by potreboval sehnat nakou firmu na repas zadni napravy na 405 a ja nemam cas to kvuli nemu hledat tady v diskuzi a vsude mozne. Muzete mi prosim vas poslat SMS s nakym kontaktem a cenou a mestem kde to je??

Moc dik.

PEUGEOT - RENOVACE NÁPRAV.

Autoservis Kačírek v Příbrami IV, Obecnická 364 provádí renovace zadních náprav. Není třeba vozit demontovanou nápravu, opravu provedeme přímo zde a Vy za 3hod. odjíždíte! Na práci i nápravu dáváme záruku 2 roky. Modely 405 a Partner za 6.500 Kč, modely 106, 205, 306, 309 za 5.500 Kč. Renovujeme i Citroen Picasso. Otevřeno po - pá od 8-16hod. Tel: 318 637 401.

Nedavno jsem to psal do knihy navstev :-)), taky to budu brzo potrebovat

taky se vam zda, kdyz jedete po okrsce lesem 180, ze vjizdite do hyperprostorovyho tunelu?

co to je?

jo hele, taky budu potrebovat tu zadni napravu, takze napis, jak ses spokojenej...;)

No kdyz jsem jel ted vcera domu, tak jsem jel bez Martiny a to se hend jede sviznejc a nejak jsem se tak zamyslel a na jedny rovince jsem jel 180, a jak to bylo v lese a vsude okolo byly strom y jak se pri tech vyssich rychlostech perspektiva pohledu meni, tak jsem mel pocit, ze za chvili musim neodvratne vstoupit do hyperporstoru ;)

O naprave poreferuju

teeeeda, tak se mi zda, ze diky ZN od Peugeota se konecne dostavane do 4D prostoru :D, skoda, ze ta moje naprava je bez stabilizatoru, to bych si ji taky nechal zrenovovat, ale jelikoz ten sstabik nema, tak na to hazim bobek :)

Je to patrný na pohlad zadní kola jdou do tvaru A no a u mě to ještě jakoby plave :)

Tak jsem tam ted volal a objednali me na stredu, takze naprava bude v poradku jeste pred srazem ;:P

hm, to je zajimavy... me dou obcas ty kovovy rany od zadni napravy, ale ze by to bylo nejak videt na kolech nebo tak nejak, to ne... normalne drzi nahore, tlumice atd fungujou ...

sem z toho volajaky zmetěný... hlavně z toho kovovýho bouchání :mad:

Ondro ja mel taky kola rovne a ty rany byly hrozny. Kdyz jsme to zvedli, tak u cepu napravy byl zaschly vytekajici raz......;)