Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

baterka do dálkáče


Harry

Recommended Posts

Zkuste mi poradit kde mám a hlavně jakou koupit baterku do dálkače co je origoš ve 405Break?Dálkač je značky Kiekert a baterka by měla být válečkovitého typu.V servise dle katalogu tvrdili CR2025,jenže to je \"placka\" Zkuste mi poradit...původní baterku někdo vyhodil,jinak by to mělo býti funkční...jenže bez proudu to nejede :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...původní baterku někdo vyhodil,jinak by to mělo býti funkční...jenže bez proudu to nejede - Tady je ten zakopanej pes :) :):):)

Uz jsem mu to psal do SMS - je to n a90% 6V a velikost 11A (ne amperu :))

v katalogu rikaji, ze to mam byt Varta V13GA pro Neiman

a Varta CR1/3N pro Kiekert

Tohla ale asi nebudou ty typovy kody, ale spis kat. cislo bateri, takze se muzou lisit :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mělo by to být jak psal Voštík.Díky došlo to.nechápu proč Tě ještě nezaměstnali jako vyhledávače v katalogu.Volal jsem a v jednom jsem byl ještě odobně do dvou autorizovaných Peugeotů a nic mi neporadili.Jeden měl snahu,ale poradil mi úplně blbý typ (vyčetl ho z nějakého papíru) :-( Zitra se po ní kouknu a pak dám info jaký typ to teda je...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ono to cos mi rikal ze to je, tak podle katalogovyho cisla to sedelo, jenom u toho bylo napsany, ze je to \"baterie\", takze vseobecne nic nerikajici pojem :) ale kdyz jsem se kouknul o par radku nahoru tak tam bylo napsany co je to zac..... az na tu voltaz, ale ta bude fakt nejspis tech 6V.... No a kdyby to byla 12V, tak aspon nic nezkazis :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...