Sign in to follow this  
Followers 0
Harry

baterka do dálkáče

10 posts in this topic

Zkuste mi poradit kde mám a hlavně jakou koupit baterku do dálkače co je origoš ve 405Break?Dálkač je značky Kiekert a baterka by měla být válečkovitého typu.V servise dle katalogu tvrdili CR2025,jenže to je \"placka\" Zkuste mi poradit...původní baterku někdo vyhodil,jinak by to mělo býti funkční...jenže bez proudu to nejede :(

Měl jsem podobnej problém. Pomohli mi v hodinářství. Byl to taky malej váleček a cena někde kolem 350,- ale číslo nevim.

Kolika voltová má být ta baterka? 6 nebo 12?V hodinářství by tam dopasovali totiž obojí! :-(((

Kolika voltová má být ta baterka? 6 nebo 12?V hodinářství by tam dopasovali totiž obojí! :-(((

Kuchni tu dálku a uvidíš. Na baterii je vždy napsanej typ a jmenovité mapětí. Podle toho seženeš, co potřebuješ.

...původní baterku někdo vyhodil,jinak by to mělo býti funkční...jenže bez proudu to nejede - Tady je ten zakopanej pes :) :):):)

Uz jsem mu to psal do SMS - je to n a90% 6V a velikost 11A (ne amperu :))

v katalogu rikaji, ze to mam byt Varta V13GA pro Neiman

a Varta CR1/3N pro Kiekert

Tohla ale asi nebudou ty typovy kody, ale spis kat. cislo bateri, takze se muzou lisit :(

Mělo by to být jak psal Voštík.Díky došlo to.nechápu proč Tě ještě nezaměstnali jako vyhledávače v katalogu.Volal jsem a v jednom jsem byl ještě odobně do dvou autorizovaných Peugeotů a nic mi neporadili.Jeden měl snahu,ale poradil mi úplně blbý typ (vyčetl ho z nějakého papíru) :-( Zitra se po ní kouknu a pak dám info jaký typ to teda je...

ono to cos mi rikal ze to je, tak podle katalogovyho cisla to sedelo, jenom u toho bylo napsany, ze je to \"baterie\", takze vseobecne nic nerikajici pojem :) ale kdyz jsem se kouknul o par radku nahoru tak tam bylo napsany co je to zac..... az na tu voltaz, ale ta bude fakt nejspis tech 6V.... No a kdyby to byla 12V, tak aspon nic nezkazis :)

spíše těch 6V,už ji scháním,není to prdel,aby do toho pásla :-( Ale vevnitř je 6.3 kondenzátor,tak tipuji těch 6V