Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Délka stěračů


Tomcat

Recommended Posts

  • O 1 rok později...

Ahoj, ještě bych se chtěl zeptat: Je možno osadit 406 stírátky o délkách 65/60? Podled měření by se v základí poloze překrývala, ale na okno by měla sedět. Máte někdo zkušenost? (Valeo nic mezi nedělá, jak jsem tak koukal, a nic jinýho se mi osazovat nechce)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Edison

Ahoj, ještě bych se chtěl zeptat: Je možno osadit 406 stírátky o délkách 65/60? Podled měření by se v základí poloze překrývala, ale na okno by měla sedět. Máte někdo zkušenost? (Valeo nic mezi nedělá, jak jsem tak koukal, a nic jinýho se mi osazovat nechce)

jde akorat oto aby se při stirani nikde nepotkali ale jinak by to vadit nemělo ,ale určitě by měl mit spojler jinak ti to bude spiše roztirat jak stirat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pe.Tr

Původně zaslal: Edison

Ahoj, ještě bych se chtěl zeptat: Je možno osadit 406 stírátky o délkách 65/60? Podled měření by se v základí poloze překrývala, ale na okno by měla sedět. Máte někdo zkušenost? (Valeo nic mezi nedělá, jak jsem tak koukal, a nic jinýho se mi osazovat nechce)

jde akorat oto aby se při stirani nikde nepotkali ale jinak by to vadit nemělo ,ale určitě by měl mit spojler jinak ti to bude spiše roztirat jak stirat

Hmhmhm... Asi to zkusím.. Eventuelně přitlačím.. pak dám vědět. Díky. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Edison

Ahoj, ještě bych se chtěl zeptat: Je možno osadit 406 stírátky o délkách 65/60? Podled měření by se v základí poloze překrývala, ale na okno by měla sedět. Máte někdo zkušenost? (Valeo nic mezi nedělá, jak jsem tak koukal, a nic jinýho se mi osazovat nechce)

Já kupoval Valea a bylo na nich uvedeno že jsou pro 406 a další, rozměr 55cm a 60cm se spoilerem
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: Edison

Ahoj, ještě bych se chtěl zeptat: Je možno osadit 406 stírátky o délkách 65/60? Podled měření by se v základí poloze překrývala, ale na okno by měla sedět. Máte někdo zkušenost? (Valeo nic mezi nedělá, jak jsem tak koukal, a nic jinýho se mi osazovat nechce)

Já kupoval Valea a bylo na nich uvedeno že jsou pro 406 a další, rozměr 55cm a 60cm se spoilerem

Já vim. Ačkoli v základní knížce délky uvedeny nejsou, tady jsem je našel. Ale jelikož fak rád vidím, ptám se právě na delší. Ale díky moc. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...