Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Jak BYLO na Ochozi - alespoň pár vět pro ty, kdo tam nebyli


Garfield

Recommended Posts

Jedinečné počteníčko...

Dodo: jsme s Tebou!!! Klidne se ozvi, pokud muzu - pomohu...

A kdyz se kouknu zpet na vikend v Ochozu, kolik hodnych lidicek pomohlo a opravilo moji 206 - tak verim, ze ted spojime vsichni svoje myslenky a silu LVA a pomuzeme...

Byt treba jen tim, ze jsme...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Garfield

Původně zaslal: aka

jen jeden zvidavy dotaz: podle jakych kriterii vybiral autor nejvetsi svudce a nejlepsi fotodokumentaci? to druhe bych mozna chapala jako subjektivni....ale to prvni?????Garfielde, prosim, vysvetli!!!!!:D:D

Víš, všechno to musíš chápat jako subjektivní - beru to tak, jak to vidím já na základě informací, které mám nebo které se ke mně dostanou :D Pokud bys to s těmi svůdci viděla jinak (Petr 406 red tam není, protože na Ochozi chyběl, jinak si jsem jistý, že by se taky kvalifikoval :D), dej vědět, můžu titulek opravit.

No a Vector je tam podle mě oprávněně, protože nejen že má lepší mašinku než většina ostatních, ale spousta jeho fotek má prostě nápad - motiv, úhel, světlo... prostě jsou o něčem, nejen prosté zdokumentování situace. Na druhé místo bych řadil AKCZ a na třetí všechny ostatní, kdo se zatím s fotkami pochlubili.

Spodojená? Projde mi odpověď takhle? ;)

Jako Paegas (vozembouch - nejmladší z rodu Kebrtovců) to tam taky slušně rozjížděl a už v pátek měl první úlovek:o:o

Jinak tuším, že Dodovo problémy nevyřeší ani parta Amis de Lion:roll:roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Garfield

Původně zaslal: aka

jen jeden zvidavy dotaz: podle jakych kriterii vybiral autor nejvetsi svudce a nejlepsi fotodokumentaci? to druhe bych mozna chapala jako subjektivni....ale to prvni?????Garfielde, prosim, vysvetli!!!!!:D:D

Víš, všechno to musíš chápat jako subjektivní - beru to tak, jak to vidím já na základě informací, které mám nebo které se ke mně dostanou :D Pokud bys to s těmi svůdci viděla jinak (Petr 406 red tam není, protože na Ochozi chyběl, jinak si jsem jistý, že by se taky kvalifikoval :D), dej vědět, můžu titulek opravit.

No a Vector je tam podle mě oprávněně, protože nejen že má lepší mašinku než většina ostatních, ale spousta jeho fotek má prostě nápad - motiv, úhel, světlo... prostě jsou o něčem, nejen prosté zdokumentování situace. Na druhé místo bych řadil AKCZ a na třetí všechny ostatní, kdo se zatím s fotkami pochlubili.

Spodojená? Projde mi odpověď takhle? ;)

No me spis jako zajimalo, jestli to bylo svadeni Tebe nebo koho, podle ceho jsi to posuzoval, nebo svadivost celkem a zda ma tato vlastnost nejakou stupnici a jednotku, kdyz si ji tak zaradil:)

jinak spodojena jsem absolutne:))))))

vostik aby se na tohle neozval, kdyz jinak hraje mrtvyho brouka!:)

vvitty: dekuju Ti nacelniku, ze ses me zastal:super :)

Anicko: klidne se nam ti zaregistruj taky, alespon stoupne pocet slecen, ktery je i tak dost nizky!:super

snad sem na nikoho nezapomnela......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Garfielde - Helča se právě vrátila z Horních Uher a usnula s podezřelým úsměvem na tváři (četl jsem jí Tvůj popis srazu místo pohádky před spaním, ale nedočetl, zabrala asi ve 2/3)

Co se týče Doda, nemá cenu se tu nějak zvlášť rozepisovat - prostě když budeš COKOLI co je v mých silách POTŘEBOVAT, zavolej, číslo máš (někdy je dobrý i se třeba s někým o problém podělit, i když Ti dotyčný nepomůže přímo, tak třeba jen tak maně mezi řečí můžete přijít na řešení - ale nejsi malej kluk, určitě si poradíš a záhy se mezi nás vrátíš).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2Garfield: Super, si sqely spisovatel... :super:super:super:super

Rovnez si to procitam jako pohadku pred spanim a asi z toho neusnu :D Fakt pekne sepsano... Jojo, cica ma asi umelecke strevo (na nem by si Melody pochutnala :D)

2Dodo: Jak uz zde bylo uvedeno, cela parta Amis de lion ti s tvym problemem nejspise nepomuzeme, ale prece jen kdyby bylo nejhur urcite si nekoho z particky vyber a promluv s nim (vypovidat se opravdu pomaha - osobni zkusenosti). Kazdopadne preji, at toto krusne obdobi skonci co nejdrive, bud uspesne (to ti z celeho srdce preji radeji) ci neuspesne (pak preji, at se pres to co nejdrive preneses). No a jak uvedli ostatni, budu se tesit na tvou dalsi navstevu tady \"u nas\" na foru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Vvitty

no jo, do sebetova se budu muset s focenim trosku polepsit :)

vectorovo prvni misto je opravdu opravnene, jen bych doplnil ze cast fotek je prace vendulky

Ale já klidně přiznávám, že je to i príce Vendulky (však sem jí učil fotit já :D ) , ale Vvitty moc se nepolepšuj, už takhle fotíš hodně dobře :aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vector

Původně zaslal: Vvitty

no jo, do sebetova se budu muset s focenim trosku polepsit :)

vectorovo prvni misto je opravdu opravnene, jen bych doplnil ze cast fotek je prace vendulky

Ale já klidně přiznávám, že je to i príce Vendulky (však sem jí učil fotit já :D ) , ale Vvitty moc se nepolepšuj, už takhle fotíš hodně dobře :aut

:Da ted si jako panove budete navzajem rikat, jak jste dobri??:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Garfielde, i kdybych měl třeba deset klobouků, všemi smekal bych. To je hold krása. Asi ses měl dát na básníka...

Díky za označení \"Svůdce\", i když nevím, koho jsem to sváděl...

Ale každopádně mi to svádění přivedlo bolení do krku. Takže se mám teď opravdu dobře. :mad:

[upravil dne 11/5/2006 Marcel505]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Marcel505

Garfielde, i kdybych měl třeba deset klobouků, všemi smekal bych. To je hold krása. Asi ses měl dát na básníka...

Díky za označení \"Svůdce\", i když nevím, koho jsem to sváděl...

Ale každopádně mi to svádění přivedlo bolení do krku. Takže se mám teď opravdu dobře. :mad:

[upravil dne 11/5/2006 Marcel505]

Chudinko nemocnej, tak já tě zkusím zabavit hádankou. Je rýmovaná, když máš rád básničky:

Je-li slovo hrnec od slova hráti

od čeho je slovo srnec,

smím-li se ptáti?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: aka

Původně zaslal: vector

Původně zaslal: Vvitty

no jo, do sebetova se budu muset s focenim trosku polepsit :)

vectorovo prvni misto je opravdu opravnene, jen bych doplnil ze cast fotek je prace vendulky

Ale já klidně přiznávám, že je to i príce Vendulky (však sem jí učil fotit já :D ) , ale Vvitty moc se nepolepšuj, už takhle fotíš hodně dobře :aut

:Da ted si jako panove budete navzajem rikat, jak jste dobri??:D:D

JO :)

2 Vector: ja vim, ze to priznavas, jen to kocourovi nejak vypadlo pri prepisu z rukopisu, jiste psanem na pravem pergamenu :)

polepsit se musim, vetsina toho co mam na webu jsou opravdu proste dokumentacni fotky... kdyz ja proste mnohdy ten sparvny zaber nevidim :(

asi se necham priucit :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Garfield

Původně zaslal: Marcel505

Garfielde, i kdybych měl třeba deset klobouků, všemi smekal bych. To je hold krása. Asi ses měl dát na básníka...

Díky za označení \"Svůdce\", i když nevím, koho jsem to sváděl...

Ale každopádně mi to svádění přivedlo bolení do krku. Takže se mám teď opravdu dobře. :mad:

[upravil dne 11/5/2006 Marcel505]

Chudinko nemocnej, tak já tě zkusím zabavit hádankou. Je rýmovaná, když máš rád básničky:

Je-li slovo hrnec od slova hráti

od čeho je slovo srnec,

smím-li se ptáti?

Ptáti se smíš, ale já ti odpovídajíc nehodlám, jelikož sprosté slovo na těchto stránkách nehodlám napsati. (napsat ti)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...