Sign in to follow this  
Followers 0
digger306

pneumatiky

8 posts in this topic

Vcera jsem prezul gumy protoze jsem vyhodne koupil Barum Bravuris. Na aute jsem mel gumy jeste celkem ok,ale rikal sem si, bude prset, novy jsou novy a ta cena.....

Rozmer je stejnej 195/50/15, ale jakmile jsem se rozjel, uz to stalo za h....o

Rikal sem si, to se ojede ten film, co je na novejch gumach a bude to v cajku, ale ujel jsem asi 90 kilaku a uz sem si rikal, ze to staci a ze to zkusim. Tak jsem zajel na takovou silnicku, kde se dalo paradne projizdet zatackama a asi po dvou jsem skoncil v hodinach a skoro ve stocce. Nevim jestli to auto ted nesedi, protoze je tam tak vysokej vzorek nebo sou ty gumy sracky ale pokud si nekdo budete kupovat Barum Bravuris, vzpomente si na me...

a nema se jet 400 km, nez se to \"osoupe\"? fakt je, ze mi tohle radili, kdyz jsem kupoval nove micheliny. Ale u Barumu to muze byt jinak..

pokial viem , u nas na tie gumi chalani nadavaju , hlavne ked je mokro ;)

v rozměru 195 50 15 se dají sehnat ve slevě prvotřídní gumy a to do dvou tisíc za kus. Docela by mě zajímalo, kolik ty barumky stály??? Už jsem slyšel, že s nimi v dešti skončilo pár lidí v poli.

Ty gumy me staly 1100,- za kus, coz se mi zda jako docela dobra cena. Podle stranek Barumu to ma bejt \"novinka navazujici na uspech pneumatik Barum Bravura\", ale jestli byly Bravury jeste horsi nez Bravurisy, tak to musela bejt sila :-)

Měl jsem Bravury na Alfě,posléze i na GTI v rozměru 195/50 R15 a bylo to v pohodě.Byly slabé na vodě,ale to mi nijak nevadilo,protože na ní jezdím umírněněji :-) Dost vydržely,takže pro nezávodnické ježdění jsou za ty prachy \"dobré\"

digger306 za tu cenu budeš muset asi trochu slevit na kvalitě určitě nebudou mit vlastnosti jako michelinky za 3.500kč :)

no ja osobne jezdim na Kleberech, 14\" 185/65 me prisla na 1700,- kus a jezdi uplne bezvadne....

takze v cene to taky az tak moc nebude ;)