Sign in to follow this  
Followers 0
Krmy

PŘÍCHYCENÍ SKLA V ZRCÁTKU

12 posts in this topic

pOTŘEBOVAL BYCH PORADIT JAK JE PRIDĚLANÝ SKLO ve zpětným zrcátku.Mám vyhřívané zrcátko a něco mi tam chybí.Z dostupných zdrojů jsem zjistil,že jsou tři druhy uchycení ,ale já mám asi čtvrtý.Nemám to ani na pérko ani přidělaný na tvrdo ani nalepené ne něějakých páskách.Prostě na skle mám kroužek a v něm je takový zámek.A myslí si ,že mi tam něco chybí.No asi to pochopí jen ti co to měli někdy rozdělaný.Tak prosím poraďte.:(:(:(

Já jsem ho nerozdělával,ale ta pružina tam není taky jsem si myslel,že tam chybí tak jsem si jí sehnal a prostě tam nechybí a ani tam nemá bejt.:(:(:(

kdyz nic, tak to nech byt. stejne pak pojede nejakej magor a zrcatko ti urazi. Timto zdravim kretena v golfu.:mad::mad:

No já bych se tím nezaobíral,ale já to sklo tam chci .Koupil jsem to rozdělaný a tak to dávám dohromady.:(:D;)

ze by to byl duvod, proc je ti to prodali rozebrany?? :) treba je to kombinace nekolika zpusobu, ale vzajemne nekompatibilnich... :(

No možný to je ,ale zase za 300 kč to je pořád super cena .Ono to tam půjde přinejhorším nalepit silikonem,ale chtěl jsem vědět jestli stím nemá někdo nějakou zkušenost.:(:(:D

nové s el. mechanizmem mi dávali za 1400.- tuším.Mám přesně to co ty.Je to jednoduché.Musíš horní stranu toho zrcátka vytočit ven k sobě z té pevné části.Je tam takový plastový kruh,které se kousek pootočí a to zrcátko vytýhneš,je to na takovém zámku.Mi to upadlo minulý rok na dovolené,tak jsem to na dálnici spravoval.Je to dost na těsno,ale tenkým šroubovákem to jde :-))) Alespoň mi se to podařilo...

Jestli jsem to teda dobře pochopil, tak stejný systém uchycení měli i moje zrcátka. V zrcátku musí být kruhový střed, na který se nasadí sklo a pak se musí štěrbinou dole mezi zrcátkem a sklem pootočit /za takovou malou packu, která se ráda láme :-)))/ pojistný kroužek který to drží pohromadě.

To KAREL:To jsi pochopil dobže,ale problém je ten,že já ten kruhový střed mám o 1 cm menší než ten na skle.A ani nevím za co mají držet ty 4 packy který se zacvaknout tou packou.Já si myslím,že mi tam něco na tom kruhovým středu chybí.:(:(:(Jinak to vypadá,že je to stejný uchycení.:D:D:D