Guest Masinka

Taky se Vam chce kakat?

27 posts in this topic

hej Masinkoooooooo - uz s tim bez do prdele!!!!!!!!!!! Nmas tam neco hezciho?? Treba jak s Martinou m.................................................................................... ........................ ontujete stresni okno za hodinu?

Jsem prave vyblil veceri a to byl fuckt dobra :( pipino!!!!!!!!!!

Od teto doby nelezu do prispevku ktere vlozil masinka to vzdycky vybliju to co jsem do sebe pracne dostal:mad::mad::mad::mad:

masinka: jako administrator diskuze ti asi zakazu pristup :D

hele, radsi davej url odkazy, at si lidi muzou vybrat, jestli kouknou ...

Ja myslim, ze to slouzi jako odstrasujici pripad pro vsechny vzperace, tak bacha at se vam taky neprotrhne sverac, asi to bude trochu neprijemny!!!

Mašinko dobrá inspirace až najdu toho kdo mě zdemoloval auto tak mu udělám taky takovej svěrač řitní .. :D:D:D

Třeba je to autoprtrét \"jak si Mašinka zkouší vyrvat voko skrz prdel\" :D:D:D Nebudeš mít na srazu doufám nějaký vlastní vystoupenína téma, kterak rozeblít obecenstvo, že né?

No ja si myslim ze nekterym se to mozna podari samo a nebudou muset k tomu kmit ani nejake vystoupeni:D:D:D:D:D

A vo to mi právě celou dobu jde!!! Já tam ty nasraný křečky klidně vemu a vyřikej si to s nima sám. :D:D:D

ja mam nastesti kreculu (Timonek se jmenuje) vedle monitoru, takze na nej nevidi - jinak by uz asi poshel chudacek!

Von uz je to veteran, ma asi rok a 3/4... v cervenci mu budou 2 :) Takze na nej se musi taky opatrne...

Hics: ty chovas krecky zavodne? Jak dlouho ti ty potvurky tak vydrzej?

Tome to maš jako strach až budem na srazu vzpírat pulitry že by se nám mohlo něco podobného přihodit :o:D:D:D

Pánové tak to je dost brutální a nechutný.

Vzpoměl jsem si na tu reklamu na jar - kde se beve???:D Ukazoval jsem to kolegovy a ten to odperlil - \"to by mě zajimalo co z něj asi vypadne?\" Mě je blbě.......

Mašinko kam na to chodíš??? Ta babka tak to byla teda pecka......tfuj

prave v nedeli mi chcipnul krecek. Bylo mu rok a pul tak nevim co se s nim stalo. Jmenoval se Pikaču. a vypadal jako krtek.

Ted uz mi zbyl jenom pes. Ale koupim si rybicky....