Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Jak je na OCHOZI!!!! 14. sraz PG-clubu


Pinďa

Recommended Posts

No to teda koukám. Zatímco člověk rozebírá a rozebírá, členové rozebírají jeho.

Tak za prvé - na srazu jsem zjistil, že AKA je moje maminka (a tudíž Netopýrka má teta). Takže já musím taky vědět, jak moje maminka chutná (protože mě líbá JEN před spaním na dobrou noc jako každá správná maminka).

No a s tím nastuzením - no je jasné, že to budu vysvětlovat asi jako Garfield to tričko. Každopádně z pátka na sobotu jsem byl na pokoji sám a tím pádem tam byla strašná zima. Příznaky byli však zpožděné a tak se to projevilo až v pondělí po dojezdu domu.

A stále mě to nechce pustit - nyní kašel... :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

By mě zajímalo, jaký je rozdíl v teplotě pokoje v závislosti na množství spolunocležníků - vysvětluju si to jedině sdílením živočišného tepla (celkem příjemná fáze, ale sdílení BY PAK MĚLO probíhat mezi různými pohlavími) nebo vytápění bioplyny (to není už ani zdaleka tak příjemné a měla by tomu předcházet i plynotvorná strava - nejlépe z luštěnin - a to bych se pak tomu pokoji, kde Marcel spal, vyhýbal velikým obloukem).

Ty další noci Ti tedy bylo opravdu tepleji než noc první?????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

By mě zajímalo, jaký je rozdíl v teplotě pokoje v závislosti na množství spolunocležníků - vysvětluju si to jedině sdílením živočišného tepla (celkem příjemná fáze, ale sdílení BY PAK MĚLO probíhat mezi různými pohlavími) nebo vytápění bioplyny (to není už ani zdaleka tak příjemné a měla by tomu předcházet i plynotvorná strava - nejlépe z luštěnin - a to bych se pak tomu pokoji, kde Marcel spal, vyhýbal velikým obloukem).

Ty další noci Ti tedy bylo opravdu tepleji než noc první?????

No Medvěde, řada z nás sice slyšela, kolik utratíte za teplo v tom vašem domku, je to smutné, ale že dotáhneš k dokonalosti alternativní způsoby vytápění.... to by mě v životě nenapadlo.:D

to marcel ... Maminka líbá na čelo, jestli nám chceš namluvit, že ochutnáváš čelem, nebo si ho umíš olíznout, tak seš na špatný adrese.:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vector

Původně zaslal: Medvěd

By mě zajímalo, jaký je rozdíl v teplotě pokoje v závislosti na množství spolunocležníků - vysvětluju si to jedině sdílením živočišného tepla (celkem příjemná fáze, ale sdílení BY PAK MĚLO probíhat mezi různými pohlavími) nebo vytápění bioplyny (to není už ani zdaleka tak příjemné a měla by tomu předcházet i plynotvorná strava - nejlépe z luštěnin - a to bych se pak tomu pokoji, kde Marcel spal, vyhýbal velikým obloukem).

Ty další noci Ti tedy bylo opravdu tepleji než noc první?????

No Medvěde, řada z nás sice slyšela, kolik utratíte za teplo v tom vašem domku, je to smutné, ale že dotáhneš k dokonalosti alternativní způsoby vytápění.... to by mě v životě nenapadlo.:D

to marcel ... Maminka líbá na čelo, jestli nám chceš namluvit, že ochutnáváš čelem, nebo si ho umíš olíznout, tak seš na špatný adrese.:myslim

Jo - obnovitelné zdroje energie - tak to má být!! Já Medvědovy fandím:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: aka

me zbyla jen lepenka nuzky, z toho tezko muze kdokoli cokoli vyvozovat:)))))

Myslíš???

No jen jestli lepenka neznamená nějakého člena PC, co se k Tobě přilepil... A nůžky raději dovozovat nebudu...

:D :D :D

[upravil dne 14/5/2006 Gotrek]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Netopýrka

:D Ted me z toho Marcelova vysvetleni napadlo......nebylo to tricko nakonec Marcela? Protoze jestli nemel tricko, davalo by smysl, ze nastydl....cimz ovsem cela kocourova afera dostava novy rozmer :D :D :D

Koukám, že tady z toho trička nakonec bude aféra na první stránku Blesku :D Tak už se někdo přiznejte čí je to tričko....

[upravil dne 14/5/2006 Driver]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Driver

Původně zaslal: Netopýrka

:D Ted me z toho Marcelova vysvetleni napadlo......nebylo to tricko nakonec Marcela? Protoze jestli nemel tricko, davalo by smysl, ze nastydl....cimz ovsem cela kocourova afera dostava novy rozmer :D :D :D

Koukám, že tady z toho trička nakonec bude aféra na první stránku Blesku :D Tak už se někdo přiznejte čí je to tričko....

[upravil dne 14/5/2006 Driver]

mam pocit, ze po takovemto uvodu uz se puvodni vlastnik snad ani radeji neprihlasi :D

navrhuji z tricka udelat cenu utechy na orientak v sebetove :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Vvitty

Původně zaslal: Driver

Původně zaslal: Netopýrka

:D Ted me z toho Marcelova vysvetleni napadlo......nebylo to tricko nakonec Marcela? Protoze jestli nemel tricko, davalo by smysl, ze nastydl....cimz ovsem cela kocourova afera dostava novy rozmer :D :D :D

Koukám, že tady z toho trička nakonec bude aféra na první stránku Blesku :D Tak už se někdo přiznejte čí je to tričko....

[upravil dne 14/5/2006 Driver]

mam pocit, ze po takovemto uvodu uz se puvodni vlastnik snad ani radeji neprihlasi :D

navrhuji z tricka udelat cenu utechy na orientak v sebetove :D

Smolíček, milý vvitty, smolíček! V pátek, rámována těžce omamnou vůní květin, proběhla akce slavnostního předání trička majitelce, kterážto několika vhodně volenými slovy ocenila kočičí přínos při záchraně svého Fruit of the Loom se stříbrnými soby na prsou před Odřihostem a jeho holomky. Takže jako cena útěchy pro Šebetov se musí najít něco jiného :aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Garfield

Původně zaslal: Vvitty

Původně zaslal: Driver

Původně zaslal: Netopýrka

:D Ted me z toho Marcelova vysvetleni napadlo......nebylo to tricko nakonec Marcela? Protoze jestli nemel tricko, davalo by smysl, ze nastydl....cimz ovsem cela kocourova afera dostava novy rozmer :D :D :D

Koukám, že tady z toho trička nakonec bude aféra na první stránku Blesku :D Tak už se někdo přiznejte čí je to tričko....

[upravil dne 14/5/2006 Driver]

mam pocit, ze po takovemto uvodu uz se puvodni vlastnik snad ani radeji neprihlasi :D

navrhuji z tricka udelat cenu utechy na orientak v sebetove :D

Smolíček, milý vvitty, smolíček! V pátek, rámována těžce omamnou vůní květin, proběhla akce slavnostního předání trička majitelce, kterážto několika vhodně volenými slovy ocenila kočičí přínos při záchraně svého Fruit of the Loom se stříbrnými soby na prsou před Odřihostem a jeho holomky. Takže jako cena útěchy pro Šebetov se musí najít něco jiného :aut

skoda... :)

hele, kocoure, a byla alespon rekonstrukce cinu? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Vvitty

Původně zaslal: Garfield

Původně zaslal: Vvitty

Původně zaslal: Driver

Původně zaslal: Netopýrka

:D Ted me z toho Marcelova vysvetleni napadlo......nebylo to tricko nakonec Marcela? Protoze jestli nemel tricko, davalo by smysl, ze nastydl....cimz ovsem cela kocourova afera dostava novy rozmer :D :D :D

Koukám, že tady z toho trička nakonec bude aféra na první stránku Blesku :D Tak už se někdo přiznejte čí je to tričko....

[upravil dne 14/5/2006 Driver]

mam pocit, ze po takovemto uvodu uz se puvodni vlastnik snad ani radeji neprihlasi :D

navrhuji z tricka udelat cenu utechy na orientak v sebetove :D

Smolíček, milý vvitty, smolíček! V pátek, rámována těžce omamnou vůní květin, proběhla akce slavnostního předání trička majitelce, kterážto několika vhodně volenými slovy ocenila kočičí přínos při záchraně svého Fruit of the Loom se stříbrnými soby na prsou před Odřihostem a jeho holomky. Takže jako cena útěchy pro Šebetov se musí najít něco jiného :aut

skoda... :)

hele, kocoure, a byla alespon rekonstrukce cinu? :)

Sakra, to mě nenapadlo si o to říct! A přitom tam byli oba, Chipová i Chip... :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Netopýrka

:D Ted me z toho Marcelova vysvetleni napadlo......nebylo to tricko nakonec Marcela? Protoze jestli nemel tricko, davalo by smysl, ze nastydl....cimz ovsem cela kocourova afera dostava novy rozmer :D :D :D

....chudinko Marceli, at te to brzy pusti :(

Ne ne, tričko jsem měl. Já si totiž svoje trička hlídám. :papa

MEDVĚDE, já ti ani nevím. Ale fakt tam byla z pátka na sobotu velká zima a tu další noc už ne. Třeba pak tu další noc někdo něco takového, co ty popisuješ, provozoval. Ale já jsem teda nic necítil a ani jsem neslyšel nějaké nezvyklé zvuky. :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne ne, tričko jsem měl. Já si totiž svoje trička hlídám. :papa

MEDVĚDE, já ti ani nevím. Ale fakt tam byla z pátka na sobotu velká zima a tu další noc už ne. Třeba pak tu další noc někdo něco takového, co ty popisuješ, provozoval. Ale já jsem teda nic necítil a ani jsem neslyšel nějaké nezvyklé zvuky. :myslim

No, jestli ji spal jak zabitej, tak o ničem nevíš...:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Gotrek

Původně zaslal: aka

me zbyla jen lepenka nuzky, z toho tezko muze kdokoli cokoli vyvozovat:)))))

Myslíš???

No jen jestli lepenka neznamená nějakého člena PC, co se k Tobě přilepil... A nůžky raději dovozovat nebudu...

:D :D :D

[upravil dne 14/5/2006 Gotrek]

GOTREKU!!!!!!NEPTEJ SE, CO Z TOHO BUDU VYVOZOVAT JA!!

btw clovek odjede na tyden procvicovat svuj prizvuk, abyste mi uz vubec nerozumneli a tady se mezitim vyresi afera s trickem! jsem v soku!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...