Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

SPANILA JIZDA NA SRAZU V MOR.KRASU - PRO DAMY


Recommended Posts

:D Mile damy, sraz se neuprosne blizi.

Jelikoz je nas tu opravdu pomalu a srazy se stavaji srocenimi osob muzskeho pohlavi, je treba posunout club trochu vpred a pokusit se zavest nekolik tradic, ktere udelaji srazy zajimave i pro nas. :D

Vdecne se staly souteze v kulinarskych dovednostech (Sebetovsky hermous, Cervenokostelecky utopenec), ale vzhledem k dokonalemu servisu na planovanem srazu v Moravskem krasu tentokrat tuto soutez vynechame.

Proto zenske jadro klubu napadlo zavest dalsi zajimavou tradici - a to podle vzoru anglickych dam na dostizich. :D

PROTO VYHLASUJEME NASLEDUJICI:

NA SPANILOU JIZDU NECHT SE VSECHNY OSUBKY ZENSKEHO POHLAVI DOSTAVI V POKUD MOZNO V NEJKOCKOVATEJSIM KOSTYMU, KTERY MAJI. RUKAVICKY, KLOBOUKY, KABELCICKY, SATICKY, SUKYNKY, PEROVA BOA, LODICKY, KOZACKY, PARUKY, PRICESKY, SPERKY, ATD. - VSE SE POCITA. ;)

UDELEJME ZE SPANILE JIZDY OPRAVDU VYJIMECNOU UDALOST. :super:super:super

V dzinach nebo teplakach muzeme provalet cely zbytek srazu :D :D :D

ZAROVEN PROSIME PANY, ABY O TETO AKCI INFORMOVALI I SVE POLOVICKY, KTERE SICE NEJSOU NA CLUBU AKTIVNIMI CLENKAMI, NICMENE PRESTO BY MOHLY ZDOBIT VASE VOZY.

Jde o fajn vikend, udelejme si ho jeste lepsi!!!

:mrk

Panove, kteri pojedou spanilou jizdu ve smokingu, maji predem nas obdiv ;)

:papa:papa:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: aka

Původně zaslal: Vvitty

uz zase maskarni.... ono je to neprejde ... :D

:papa

to neni maskarni, jen pozvednuti urovne:D:D:super

btw: co sis vymyslel Ty?:mrk

muzu si vzit maskace? cerstve vyprane :D alespon by lepe vyniklo vysnoreni pritomnych dam :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi vám to budu kazit, ale vhledem k totálnímu nedostatku času, budu ráda, když na sebe natáhnu nějakou sukni a obuju tenisky a umyju auto, aby jste aspoň poznali, že je opravdu zelené, o nějakém leštění a voskování asi nemůže být ani řeč, leda, že by se našel nějaký dobrovolník a v pátek to stihl????? :D :D :D Děkuji, nehlaste se všichni... :D:cool::D .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dámy a to si chcete své nejlepčí šactvo mačkat v autě?

Moje Přítulka měla návrh spíš tuto vsufku přesunout třeba na vyhlašování výsledků nebo tak něco.

jinak mě se do saka taky zrovna dvakrát nechce(zrovna jestli vyjde počasí (jakože vyjde)tak to nebude to pravé) :bojim:bojim:aut:aut:aut:aut:aut:papa:papa:papa:papa:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Bohouš 205 GTI

Já mám jenom kvádro z maturitního plesu a nevím jak mě je :myslim:myslim

Pravděpodobně se smrsklo v pase......:D:D

Ty handry jsou stejně ale svině, viď???:D Pár let si je člověk neveme a ...

Jinak, co se mojí maličkosti týče, tak budu asi taky trhat partu - prostě se v obleku necejtim a hotovka - tak si tim nechci kazit víkend:-)

Něco jinýho by bylo, kdybysme byli sraz veteránů, to bych si vzal klíďo i dobový hadry... (i když moje holka se už k veteránovi pomalu blíží :roll)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Neon

[

Jinak, co se mojí maličkosti týče, tak budu asi taky trhat partu - prostě se v obleku necejtim a hotovka - tak si tim nechci kazit víkend:-)

Souhlasim s tebou taky se v tom nejak extra necitim musely me pmalu i na maturitu prekecavat abych si vzal sako a do 106tky sako?? to by bylo spis k smychu..... ale vas navrh podporuji jen se vysnorte bude to urcite krasny... a tesim se

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze holky,

bohuzel ani ja vas asi nepotesim :roll

Smoking, frak a podobne bohuzel nevlastnim (asi by mi to slouzilo pouze jako zachytavac molu :D:D ) a sako se mi brat nechce (stejne jako Neon ci Marda se v tom necitim nejlepe).

A navic, na sraz se jedu odreagovat, zapomenout na veskere problemy a sako by mi jen pripominalo pracovni jednani na kterych ho nosim :-(

Ale vam a zbytku zenskeho osazenstva srazu drzim pesti a tesim se na kostymy :o:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Aluška

.... o nějakém leštění a voskování asi nemůže být ani řeč, leda, že by se našel nějaký dobrovolník a v pátek to stihl????? :D :D :D Děkuji, nehlaste se všichni... :D:cool::D .

:papa Prosiim, prosiim....

ja chci jenom rici, ze se nehlasim, tak at se mnou nepocitas :D:D V patek to opravdu taky nestihnu, ale jestli te to aspon trochu uklidni - ja budu taky rad, kdyz toho sveho pazouta umyju, lesteni a voskovani ho taky neceka, takze nebudes sama :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...