Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Voda v zavazadlovém prostoru 406


Jirkap

Recommended Posts

Včera jsem zjistil u mé 406, že na levé zadní straně pod platem zavazadlového prostoru je mokro a taky i částečně u rezervy.

Koukal jsem všude okolo světla atd., ale nikde tam neteče, nevíte kde může být ještě problém, guma okolo těsnění pátých dveří je taky v pohodě.?

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

fakt nemas ani trochu nekde odchliply to tesneni svetla ?, radsi svetla uplne vyndej a poradne prohlidni to tesneni, jestli neni nekde odlepeny od plastu svetla popr. nejak pokrouceny, pak jeste jedine nejaka posunuta nebo poskozena zaslepka (treba pruchodka kabelu osvetleni SPZ - ten jde od leveho zadniho svetla ) Hledej hledej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Jirkap

Budu to muset asi celé odstrojit... nejhorší je, že je to mokré až k sedačkám...

Jirko, já jsem sice jen majitelem \"kapesního vydání automobilu\", ale pokud nepohrdneš radou, tak jsem tohle řešil - a vyřešil - poměrně nedávno.

Řešil jsem to tady: http://www.peugeot-club.com/topic/11419-[vyreseno]-tece-mi-do-interieru/

abys to nemusel číst celé, tak Ti prozradím, že mi teklo ze střechy žlábkem po zadním sloupku (to je správně), kolem gumy 5. dveří, ale míslo kolem světla zatékalo do něj, přišel jsem na to za deětě, když jsem na kabelovém svazku vedoucím ke světlu objevil kapičky.

Projevovalo se to na chlup stejně - mokrý celý kufr, vč. té látky na blatníku, podlážky, opěrek zadních sedadel i sedadel samotných. Vyřešil to sanitární silikon, který jsem nanesl na tu těsnící gumu kolem světla. :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...