Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

poloosa ???


Guest Filip

Recommended Posts

Zjímalo by mě, co může způsobovat drhnutí, s pravidelně se přerušujícím intervalem, které vychází od levé strany přední nápravy a je slyšitelné pouze při jízdě se zařazenou rychlostí (na neutrál malinkaté náznaky). Konstantně s rostoucími otáčkami motoru se zvyšuje i rychlost impulzů toho drhnutí a naopak. Zpočátku se to projevovalo po ujetí pár desítek kilometrů, ale teď hned po pár ujetých km.

Včera se k tomu drhnutí navíc přídalo skřípání při odbočování -např. křižovatkou- vlevo, ozývající se od levého kola. Vpravo to nedělá.

Nějaký nápad co by to mohlo být ??? Mě napadá poloosa, ale modlím se a? není .... cena....

Díky všem za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cokoliv... Nedávno mi něco podobného dělal otřep - orezlý okraj brzdového kotouče. Stačilo jej pořádně srazit, a byl klid. A to už jsem byl odhodlán měnit poloosu (kterou jsem pár dní předtím pečlivě seskládal ze dvou) a těhlici s ložiskem... naštěstí to byla jen takováhle banalita - ale fakt to mělo podobný zvuk jak načlá poloosa.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No Oddie to sis ušetřil pěkných pár kaček, ale řekni, pokud to dělá jen při zařazené rychlosti, jaká je naděje, že to není poloosou ?? A její výměna v servisu za repasovanou je, co jsem se dočetl a správně pamatuju, 4000 a víc i s prací ? No to mám hned lepší náladu :(

Jdu si sehnat nějaký hadříky a začnu se prostituovat, no řekni, kde na to mám ty prachy brát. :D:mad:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...