Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Společný odjezd PRAHA - sraz někde na dálnici?


Neon

Recommended Posts

Původně zaslal: Ludweek

jen tak pro info...nevim jestli to uz nekdo tady nepsal nebo nemate jinou trasu ale pred sjezdem na bratislavu se opet neco na D1 opravuje http://www.mvcr.cz/doprava/detail/231779.html a ucpavka je nekdy az k sjezdu na brnenksy automotodrom...takze aby jste tam nezustali trcet :(

stastnou cestu vsem a pohodovej srazek :super

No tak to je bezva! Tudy pojedu (teda doufám). Protože to je úsek bez poplatku.

Já jedu z Prahy taky v pátek, jenže jelikož nemám dálniční nálepku, tak pojedu - no vždyť víte kudy.

Ale tahle komplikace mě štve :grr , protože to tam bude pěkně na prd. Doufám, že tam budu dřív než všichni pražáci. :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyby se chtěl v pátek někdo přidat, tak v 17:00 máme sraz u Pruhonický BENZINY v megakonvoji tří aut:

Bohouš 205 Gti, Neon, Vertex

Na stejný čas je i plánovaný společný odjezd - takže kdyby jel někdo ve stejný čast, tak tam přijeďte samozřejmě taky (ať si ty kolony vychutnáme ve více lidech)...:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jen tak pro info, je jaro a tak nam na dalnici opet zacali vyrustat uzavirky... http://rdstmc.info/uzavirky/index.asp?MENU=UZAVIRKY&SEP=1.

nas se tyka asi nejvic ta na 53 km, kde rekonstruuji most (loni opravovali tu pulku na brno, ted se presunuli) a provoz je veden pouze po jedne polovine dalnice...

2 Vertex: kolona bude cestou ze srazu ;) jestli se nevykopu z prahy driv, tak se kousek svezu s vama

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Bohouš 205 GTI

Původně zaslal: Vertex

Docela mě mrzí, že s náma nikdo jiný nepojede. Nějak mi ta kolona cestou na sraz bude chybět

Nevadí - potřebujeme protáhnout ty naše dědky, ne ??? Nasadíme nějakejch 190 a vyženeme pavouky :D:D:D:D

nevim, nevim, 190 je prilis mala rychlost na to abyste se dlouhodobe udrzeli alespon 5 m nad povrchem dalnice... v pet vecer bude uspechem 90 :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...