Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Budu zabíjet !!!!!!!!!


merkurek

Recommended Posts

To Emiš: I to může bejt důvod. Děkuju bohu, že mám vždycky veselou opici a stává se ze mě Květinový Dítě. S takovejhlema kreténama to půjde, až někdo vyšpekuluje, jak jim uploadnout do mozku myšlení slušnýho člověka. Do tý doby zůstanou howada a nebudu ronit slzy, až jimněkdo poškodí obličej.:mad:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vim presne jak tyhle zmrdy a odpad spolecnosti lecit .-.. nechat je makat ... aby v zivote vytvorili i nejake hodnoty. Protoze jedine praci zapomenes na tyhle pic.viny, sou to ku.vy. Znamemu prebehliu po aute a nam zrusili zrcatko jenze co si na nich vezmes - je to odpad a trosky. Rikam jedine pracovni kamp a prodejem veci ktere udelaji vracet alespon cast poskozenym lidem.:mad::mad::mad:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové tak po číhnutí na foto........zabít málo. Takový bych mlátil klackem přes záda dokavaď by nepad hajzl zasra.ej. Pro tyhle vyfetla bych udělal specialní kolonii na SIBIŘI kde by pěkně makali určitě by se jim vykouřili z palice nápady na čorky a demolice našich aut. Žádnou podporu pěkně bych jim nasral:mad::mad::mad:

Jenom se člověk podívá na ty fotky a je nasranej.

To Merkurek: cítím s tebou vím jaké to je. Mě někdo přeběhnul celé auto tam a zpět. Je to super ráno s pohledem na takto upravené auto:mad::mad::mad:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...