Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Tlak v pneu :o)


voštík

Recommended Posts

Tak me napdala jedna vec:

kdo z 205karu (309takaru) tady ma obuty 195/50 - 15? nebo 205/50 - 15? Zajimalo by me na kolik kdo foukate pneu. Delate s tim nekdo nejake vyzkumy? :)

Ja osobne jsem foukal na 2,5bar predek/zadek

ted to mam 2,3 / 2,2 a zda se mi to o neco lepsi - jakoby pohodlnejsi, neni to ted takovej kostitras) ale i tak se mi to zda dost ten tlak :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

me se prave uz i u tech 2,2 zda, ze ta guma je celkem mekka a ze se to pri ostrejsi jizde v zatackach dost zvejka.... - jenom muj pocit...... jsem te moji modre pixle dneska nalozil poradne pod kotel v kopcich a 180° zatacku v 80km/h jsem jel...... dost to bralo do prikopy v protismeru....... mozna by to jeste fakt chtelo trochu upustit, ale potom mam strach o rafky....... jedna dira a je tahu..... aspon teda na tech okolnich \"tankodromech\" :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na me 405 předek 2.2 a zadek 2.1-2.2, Jezdím na použ pneu(jak mam defekt tak ji mužu vyhodit), tak se mi sjižděly trochu kraje(měl jsem blbou geometrii,axial. tahla a tlumiče), ale ted mam malo najete abych to poznal

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám 195/50 R15 pneu RE720 a vepředu mám 2.2 a vzadu 2.1...problém,ale je že se mi zdá,že ty měřáky ukazují blbě.Zkoušel jsem nezávisle tři kusy a každý mi ukazoval jinak a to mezi nejméně a nejvíce byl rozdíl 0.3 !!Což mi přijde hodně.Nejvíce to poznám na řízení,když jsou málo nafoukané,tak to jde citelně hůře,ale zase je mít je na \"tvrdo\" je taky o ničem,pak se stává že na takových těch \"odloupnutých površích asfaltu\" to i kolikrát uskočí!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to jsem netušil, že¨se daj na 205tku dát 15\" elektrony, ale asi musej bejt dost snížený co? Já mám předpisový 155/70 - 13\" a i tak se mi to auto zdá dost tvrdý a ještě s takovejma hliníkáčema to musí bejt koza. I když v zatáčkách to musí sedět jako přibitý i když s mojim dieselem, kterej moc nejede je to asi jedno

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jsou to originál Peugeot hlinikáče a mám to i v OTP.Mám ale GTI,tak tam bude asi trošku rozdíl.V origoš příčurce jsou 14,ale tam není problém s velikostí jako spíš z brzdama,rezerva co zůstala po předchozím majiteli jde dát jen dozadu,dopředu nevleze přes třmen brzdy :-( Ale jinak to tam relatívně vleze...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tak se taky pridam, do vsech 4 davam 2,2 atm....

akorat tedka prijdu k autu, zadek dobrej, ale na predku 1,6 :mad: tak sem to dopumpoval a uvidime... holt kdyz nekdo dojizdi zimaky......:P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...