Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zadní repro 405Break


Roman

Recommended Posts

No já jsem o víkendu zrovna zadní repro zapojoval.Ale měl jsem tu výhodu,že ty dráty jsem našel bez rozdělání dveří.(strčil jsem do té díry ruku) a jestli je nenahmatáš tak budou někde originál přichycený.Asi bude nejlepší sundat tapec a hned budeš vědět na čem jsi.Hodně štěstí:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

krmy: pěkně jsi mě zmátl! :) Nicméně žadný díry na zadní repro nemám :( Asi udělám nový plato (to orig. dělá hroznej kraval) a dam tam ovaly.. . kdyby někdo chtel plato, tak se muzem domluvit (az na mírné :D:D vrzání je naprosto v pohodě).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

muj pegy je rocnik 88, ve dverich zadny diry, ale z ISO konektoru jsou mirne vytazeny draty k zadnim repro. Ale po 5 cm konci :( uz jste nekdo tahal draty pro repro? jak vejsky v palubce, predni a zadni. ty, co tam mam ted jsou, aspon myslim, dost slaby.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Tak jsem o víkendu opravoval lavór od debila s felínou:) a při té příležitosti jsem ve dveřích našel štekr s dvouma drátama...A měřením a pokusným reprákem jsem zjistil,že je to to pravé ořechové.Takže díky všem za nápady. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...