Sign in to follow this  
Followers 0
Roman

Zadní repro 405Break

15 posts in this topic

Čau lidi,neví někdo kde jsou v kombíku vyvedený ty tkaničky na repro.Mám jenom dvě 10cm díry v tapecírunku... Dík Fido

No já jsem o víkendu zrovna zadní repro zapojoval.Ale měl jsem tu výhodu,že ty dráty jsem našel bez rozdělání dveří.(strčil jsem do té díry ruku) a jestli je nenahmatáš tak budou někde originál přichycený.Asi bude nejlepší sundat tapec a hned budeš vědět na čem jsi.Hodně štěstí:D:D:D

No,abych pravdu řekl,tak to vypadá že v tom tapecírunku nejsou origoš...A jestli jsem to správně pochopil tak Krmy má vývody v zadních dveřích??Nebo se pletu?

Roman:Tak já mám díry na repráky v zadních dveřích originál a i dráty jsou originál natáhlí.GEORG:Ty díry jsou v zadních dveřích dole v rohu u pantu a vypadají stejně jako ty vpředu,ale jsou menší.:D:o:D

krmy: pěkně jsi mě zmátl! :) Nicméně žadný díry na zadní repro nemám :( Asi udělám nový plato (to orig. dělá hroznej kraval) a dam tam ovaly.. . kdyby někdo chtel plato, tak se muzem domluvit (az na mírné :D:D vrzání je naprosto v pohodě).

To Krmy: Tak hádej, co se mi stalo???? Odešel mi pravej přední vejškáč :D:D:D Hoplá!!!

To HICS:To si děláš sranda,nebo jsi se v něm vrtal.Jak je možný,že to přestane jít???Nechápu!?!?!?GEORG:Já mám novej model a ty díry tam mám originál. :(:D;)

Tak nevím,ale já mám r.v.89 a ve dveřích není ani náznak díry...a v katalogu Hama tuším taky nebyla zmínka o zadních repro.Ale u kabeláže od rádia jsou nějaké zvyšné dráty...

Romane já mám novej model a opravdu ty díry jsou origoš.A všechny dráty k repro byli 4 orandžoví a 4 fialový,ale ty barvy nemusí sedět.:D;):P:P

muj pegy je rocnik 88, ve dverich zadny diry, ale z ISO konektoru jsou mirne vytazeny draty k zadnim repro. Ale po 5 cm konci :( uz jste nekdo tahal draty pro repro? jak vejsky v palubce, predni a zadni. ty, co tam mam ted jsou, aspon myslim, dost slaby.

Dráty jsem netahal všude už byli a je pravda,že jsou slabí,ale hlavně,že hrajou.:D:D:D

Tak jsem o víkendu opravoval lavór od debila s felínou:) a při té příležitosti jsem ve dveřích našel štekr s dvouma drátama...A měřením a pokusným reprákem jsem zjistil,že je to to pravé ořechové.Takže díky všem za nápady. ;)

Není vůbec zač až zase budeš potřebovat tak se ozvi.Třeba ti zase poradíme.:cool::D;)

skoda, ze moje pegi neni aspon 89´ - treba bych ty kable nasel taky. Takhle jsem musel natahnout kably v prahu. Hlavne ze to hraje:D:D