Sign in to follow this  
Followers 0
Miki

dusi sa mi motor

6 posts in this topic

Dnes rano ako som siel do roboty sa mi dusil motor, najskor pohoda a zrazu prestal tahat.Otvoril som to anikde nic podozrive a tak som to znova nakopol a slo to .Po par kilometroch znova a znova .Ked niekolko krat pustim plyn a zase pridam rozbehne sa .Myslim plynovy pedal nie klasicky plyn :D:D.Motor je 1,1 , pred 12000 tam bola GO , benzin som natankoval dobry a na OMV , presiel som na plnu nadrz zatial 200km , takze benzinom by to nemalo byt .MNam podozrenie na palivovy filter ktory som chcel vymenit uz pred tyzdnom takze dufam, ze je to len to .Dik za rady .Je to 106

no ten palivovej filtr by mohla bejt jedna z pricin... nic tim nezkazis, kdyz ho vymenis...

jo jinak co to je za podpis? to sou hovada....:mad:

ondra- no to dufam, a ziadam vsetkych ktory mi budu radit, nech ich ani nenapadne ze by to mohla byt skrtiaca klapka lebo slak trafi !!:D:D:D

P.S. No a ten podpis , to vies.Niekto do mna vrazil a zdrhol , rano som nasiel auto a skoro ma porazilo , tazke v servise uplne zbytocne vyhodene prachy:mad:

Přeju ti hodně štěstí s tím filtrem jinak by to mohlo bejt hodně věcí nemam rád složitý benzinaky :)

inak ta skrtiaca to dufam nieje .Pokial viem problem robia Boschky a ja mam Magnety & Marelli :o

..ja len ze som vymenil ten filter, uz bol horsie priechodny a je to v pohode :D:D