Sign in to follow this  
Followers 0
bancroft

peugeot 307 sw- neni nad enter

3 posts in this topic

co takové swéčko - máte někdo zkušenosti? Mám ho od loňska a nemohu si ,,vynachválit,, fantastický poloměr otáčení dohánějící mne k šílenství každý den.Zima taky ukázala jak promyšlenou konstrukcí dokážou zamrznout a neroztát stěrače ani po 150 km jízdy s topením na sklo.Francouzi nejezděj do Alp?

Asi sis mel nakoupit zasoby zimni kosmetiky a parkovat v garazi, to vis Peugeotci jsou utlocitni :D

Mám od ledna 2003 také SW HDI 110, měl jsem před tím Tdi OCTAVII a to jelo jako ďas.To SW je dost líné ,ale jinak na pohodlí a výbava jsem daleko spokojenější než předtím.

Nejvíce jsem zklamán se zvýšenou spotřebou 6,5 litru( předtím u Tdi 5,3 průměr). Dále na volnoběh nejde motor pravidelně a je to cítit až do sedadla.

Pak mi měnili turbínku ke klimě, nebo? to pořád topilo.Nakonec došlo na celé řízení klimatice s displayem.Nejhorší je,že to zkusí přes test a nic nezjistí.Pak člověk má smíšené pocity - mluvil jsem s člověkem ten má najeto 42 000 km a prý po 30 000 km se to rozjede a spotřeba spadne.Tak věřím že to vyjde a bude to pohodě. Máte někdo jiné zkušenosti či radu. Dík Prochy