Sign in to follow this  
Followers 0
deeper

čidlo otáček

4 posts in this topic

Prosim vás existuje na 205 něco jako čidlo otáček, auto mi ze začátku chcípá a nkolik nadšenců mi tvrdí, že to je určitě čidlem otáček. Vživotě jsem o tom neslyšel. Nevim ani k čemu potřebuju čidlo když by to měl řídit počítač, nebo ne?

amozřejmě, že ani jeden z těch radílků nemá pežoutka.

A právě ten počítač potřebuje odněkud vědět, jak rychle se točí motor a k tomu potřebuje to čidlo, ale nemusí to bejt čidlem. Je tam eště Lambda sonda a průtokoměr vzduchu a to všechno může mít podstatnej vliv na chod motoru. Atakuj nějakýho počítačovýho benzíňáka. Já sem odjakživa maf?ák, tak ti poradím maximálně teoreticky.

teoreticky, ale spravne..... je to tak - to cidlo byva nahore na prevodovce nad ozubenym vencem......ale jestli ti chcipa jen ze zacatku, tak bych tam problem nevidel....zaroven ale nevim kde bych ho hledal :( ze by aut. sytic?)

Potřebuju to už k někomu hodit nějak se mi to nezdá. Jsem zvyklej z kadetta, tam motor šlapal úravidelně a tady je takovej divnej:mad: Už je tam vyměněný snad všechno kromě rozvoďáku, a na ten se chystam. Jo nemůže to bejt zanesenej vzducháč, teď sem si vzpoměl že sem na něj zapoměl:D