Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Odjezdy skupin na 14. sraz Peugeot clubu v Moravským krasu


Recommended Posts

Takže pomalu se nám to blíží a určitě po vzoru Peugeo?áků ze severu se budou vytvářet skupinky nájezdníků na tento sraz a tak se Vám pokusím pomoci s navigací na místo srazu.

Zástupce těchto skupin, pošlete mi maila odkud pojedete a já se Vám pokusím vyhotovit podrobný a přitom jednoduchý navigační plán k místu konání srazu.

Žádosti o plánek zasílejte na mail:

info@autoskola-dodo.cz :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Autoškolič Dodo

.

Zástupce těchto skupin, pošlete mi maila odkud pojedete a já se Vám pokusím vyhotovit podrobný a přitom jednoduchý navigační plán k místu konání srazu.

Žádosti o plánek zasílejte na mail:

info@autoskola-dodo.cz :super

Muj dotaz v techto navigačnich mapkach doufam budou i zahrnute občerstvovaci přestavky jako restavrace a jine // wc // :D:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: ZILA

Původně zaslal: Autoškolič Dodo

.

Zástupce těchto skupin, pošlete mi maila odkud pojedete a já se Vám pokusím vyhotovit podrobný a přitom jednoduchý navigační plán k místu konání srazu.

Žádosti o plánek zasílejte na mail:

info@autoskola-dodo.cz :super

Muj dotaz v techto navigačnich mapkach doufam budou i zahrnute občerstvovaci přestavky jako restavrace a jine // wc // :D:D:D:D

Budeš tam chtít na daný čas rezervovat toaletu? :D :D :D

Zařídím !!!!!! :roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Chip

Dodo a ta skupina to je podmínka, ja sem zatim nenasel nekoho kdo pojede v sobotu rano z prahy:myslim:aut:super

a jestli se nekdo najde tak se ozvete;):papa

Chipe já pojedu společně s Acemanem206 v sobotu ráno z Prahy tak se můžeme někde po cestě dát dohromady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Chip

Dodo a ta skupina to je podmínka, ja sem zatim nenasel nekoho kdo pojede v sobotu rano z prahy:myslim:aut:super

a jestli se nekdo najde tak se ozvete;):papa

Není to samozřejmě podmínka. Myslím, že bych to mohl dát ke stažení. Udělal bych navigaci z hlavních tahů do Brna, jako Svitavy, Praha, Znojmo, Bratislava a Olomouc a každej by si mohl ten svůj plánek stáhnout. To bude asi lepší.:myslim
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dodo, hlavně bych ocenil, kdyby se tady někde objevil nějaký nákres, jak se v té Ochozi u Brna máme nasměrovat na místo určení. Kdyby to tu bylo, každý by hned věděl. A zase, kdyby se někdo ztratil...

A Dodo, pokud víš o nějakých objížďkách v okolí, kudy bychom mohli jet, tak nám je prosím prozraď...

Díky... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Trundik

když už jsme u těch GPS - nebude lepší, když je všichni co je mají před orien?ákem odevzdají? a co to mají napevno vyfasujou stovku hřebík a kladivo:aut

Včera jsem dodělal průvodní slovo na orien?ák. S tím se počítalo a sankce tam jsou jasně napsaný a jsou drsný.:grr :grr :grr

Snad ale nebudou potřeba.:D :D :D:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stačí jedna vesnička zakódovaná jako \"ležící drůbež\" (viz Jihočeský sraz, kdo tam byl, tak ví) a je vám GPS víte na co .......... :D

Více tady : http://www.mapy.cz/?st=search&fr=Ka%C4%8Dlehy&pw=670&ph=450&ocx=135289962&ocy=135163596&ozm=5&omp=base

:super:super:super:D:D:D:D:D

Kdo pojede v sobotu zeslunného jihu?:papa

[upravil dne 20/4/06 Bohumil]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...