Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Málo brzdí


Freeman

Recommended Posts

Ahoj,

malo mi brzdi muj sedan 306ka. Prvnich asi 5 cm pedalu to nebrzdi skoro vubec, pak uz jo. Desticky vypadaji ok, test s posilovacem taky, zkouseli to i na valcich a brzdi to .. ale az kdyz ten pedal fakt hodne seslapnu.

Mel jsem taky uplne obrousenou zadni paknu (a teklo tam prasatko), ale po vymene se celkova odezva moc nezlepsila.

Napadlo mne, zda nejde nejak seridit rozdelovani tlaku na zadni bubny a predni kotouce - mam podezreni, ze mi to nejprve brzdi vzadu a az pak na celistech .. takze to brzdi malo a odchazeji ty pakny :(.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mel jsem podobny problem s 309. Zkus vymenit hadicky co vedou k zadnim brzdam (jestli je tam mas) - ja je mel zarostly a tim se zmensil vnitrni prumer. Kdyz seslapnes pedal, tak to normalne brzdi, ale po uvolneni pedalu zustane tlak za tou hadickou a neustale ti to pribrzduje. Zkus po nejake dobe jizdy sahnout na buben/srouby u toho kola, jestli pribrzduje tak asi bude trochu teplejsi ;-)

to by i vysvetlovalo, proc musis vis slapat na pedal ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skus vymenit predne brzdove hadicky, lebo aj tie sa zvyknu zaniest(dokonca aj trubicky). Pokial ti brzdi viac zadok tak moze byt problem aj s rozdelovacom brzdnej sily - na 309 je to vzadu a funguje to nejak tak ze podla nalozenia to pridava alebo ubera - ale neviem ako presne.

Na mojej 309 bol ten problem ze prava predna strana zostala brzdit a tak sa zahrievalo cele koleso. Tolkokrat bol odvzdusnovany kym sa zalomil odvzd. sroub a tam ma neminula vymena celeho strmena. To vsak nepomohlo a nakoniec uz nezostalo ine ako vymenit hlavny brzdovy valec ... a clovek by neveril uz to ide riadne. kedze mi to zodralo aj disky menil som aj tie.:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...